392

در تصمیم‌گیری جدی و مصمم باشید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

اگر می‌خواهید چیزی را بدست بیاورید، باید در تصمیم‌گیری جدی و مصمم باشید و با یک برنامه‌ریزی دقیق به دنبال آن بروید.

در تصمیم‌گیری جدی و مصمم باشید

اما لازم نیست همه‌ی چیزهای دیگر را در این میان قربانی کنید (گاهی اوقات لازم است) اما باید تصمیمی جدی برای اقدام به عمل بگیرید. اصلاً خوب نیست بگویید دوست دارم سیگار کشیدن را کنار بگذارم و در همان حال مشغول روشن کردن سیگار باشید و فکر کنید چه‌قدر عالی خواهد بود اگر بتوانم سیگار نکشم! برای دست کشیدن از آن کاری انجام دهید.

تصمیم بگیرید!

شخصی را می‌شناسم که در پنج دقیقه نمی‌تواند حتی تصمیم بگیرد یک فنجان چای بخورد یا یک فنجان قهوه، معمولا چند سالی طول می‌کشد که منزلش را عوض کند یا از شغلی که دوست ندارد، استعفا دهد.

در این صورت اغلب به دست نیاوردن آن چه که می‌خواهد، تعجب آور نیست. باید با خودتان جدی باشید. بعد از این که فهمیدید خواهان چه چیزی هستید و مشخص کردید به چه دلیل و چه مقدار به آن علاقه دارید.

لازم است تصمیم بگیرید که آیا قصد دارید کار و تلاشی برای به دست آوردن آن انجام دهید! حکم: آن چیزی است که به آن نیاز دارید. از گذشته، اگر این واقعاً چیزی است که خواهان آن هستید، منتظر چه هستید؟

افرادی که آنچه را میخواهند به دست می‌آورند، معمولا در تصمیم‌گیری جدی و مصمم هستند. و اگر دوست دارید این کار را بدون خواهش کردن از کسی انجام دهید، لازم است نسبت به خودتان دو برابر جدی و محکم باشید و با برنامه‌ریزی دقیق به طور منظم برای رسیدن به خواسته خودتان تلاش کنید.

رفتار قاطع و مصمم ممکن نیست به طور طبیعی برای همه‌ی ما حاصل شود، اما می‌توانید آن را بیاموزید. با تمام وجود به داخل آن بپرید. در این صورت آسان تر می شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.