420

دردی که درمان گیاهی دارد را بشناسیم

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

تنگی نفس از بیماری‌هایی است که در صورت بروز، آرامش انسان را سلب می‌کند.

دردی که درمان گیاهی دارد را بشناسیم

اگر چه مشکل تنگی نفس در هر فردی، به شکل متفاوتی احساس می‌شود ولی اغلب افراد مبتلا می گویند دچار فشار و تنگی در ناحیه قفسه سینه می‌شوند یا احساس خفگی دارند. در زیر به راه‌های آسانی اشاره می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید بیماری خود را بهبود بخشید.

بادام تلخ و روغن آن برای درمان ورم شش‌ها و تنگی نفس بسیار مفید است. مقدار مصرف پودر بادام تلخ تا ۲۰ گرم و روغن آن تا ۵ گرم است.برگ گیاه بلاون یا شابیزک را پودر کرده و مصرف کنید. دقت کنید این گیاه سمی است حتما در مورد میزان و نحوه مصرف با پزشک مشورت کنید.

افراد مبتلا به تنگی نفس می‌توانند به میزان یک به دو از پیاز عنصل و عسل طبیعی را مخلوط کرده و در چند نوبت بخورند. این درمان به جز کسانی که به دلیل بیماری‌های قلبی دچار تنگی نفس شده‌اند، بقیه انواع تنگی نفس را درمان می‌کند.

مقدار مصرف پیاز عنصل به صورت پخته یک و نیم مثقال به صورت ناشتاست. این گیاه را نباید به صورت خام مصرف کنید.

گل پونه برای نفس تنگی‌های رطوبتی بسیار مناسب است. اگر می‌خواهید گل پونه را تنها استفاده کنید حد مجاز مصرف ۱۰ گرم و اگر به صورت دم کرده مورد استفاده قرار می‌دهید تا ۲۰ گرم نیز مجاز است.افرادی که تنگی نفس را به همراه درد سینه دارند، تره و ماءالشعیر را به هم استفاده کنند. این ترکیب بسیار مفید است.

عرق پوست، برگ و یا میوه چنار برای تنگی نفس گرم مزاج مناسب است. برای تهیه عرق چنار عضوی از گیاه را که می‌خواهید عرق بگیرید ۴۸ ساعت در آب بخیسانید؛ سپس عرقش را بگیرید. عرق حاصل را در جای خنک نگهداری کنید. همراه این عرق غذاهای ترش، دوغ و ماست استفاده نکنید.

میزان استفاده مجاز یک فنجان قهوه خوری به صورت ناشتاست.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.