Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
با نوشابه کهیر را درمان کنید!
1249

با نوشابه کهیر را درمان کنید!

|
0 دیدگاه

خارش و قرمزی پوست صورت و بدن یا همان کهیر می تواند ناشی از واکنش های آلرژیک و یا اختلالت دیگر باشد، برای درمان کهیر نسخه های خانگی را می توان به راحتی استفاده کرد.

با نوشابه کهیر را درمان کنید!

کهیر خارش پوستی است که اغلب با تورم همراه است ، کهیر ها اغلب به دلیل واکنش های آلرژیک و یا از بین رفتن سلامت طحال ظاهر می شوند؛

همچنین می توانند ناشی تاثیر از مواد شیمیایی ، داروها ، نیش حشرات و اغلب مواد غذایی ظاهر شوند ، در این بخش از نمناک نسخه هایی موثر برای درمان کهیر به شما معرفی خواهیم کرد که در مواقع بروز کهیر مزمن می توان از انها استفاده کرد اما اگر درمان ها اثری نداشت و شدت کهیر بسیار بالا بود بایستی حتما به متخصص پوست مراجعه کنید.

علائم اصلی کهیر :

۱ – قرمز شدن

۲- ورم

۳- خارش و سوزش پوست

۴- درد در ناحیه التهابی

درمان کهیر با جو دو سر :

جو دوسر یک درمان عالی برای کهیر می باشد . شما باید ۲ فنجان جو دوسر را داخل یک جوراب بلند بریزید.سپس به حمام بروید و آب گرم را باز کنید و جو دوسر را زیر آب گرم بگیریید . بعد از چند دقیقه جورابی را بردارید و در قسمتی که کهیر ظاهر شده است بمالید تا خارش ایجاد شده به وسیله کهیر بطور کامل از بین برود.

روش جالب درمان کهیر با نوشابه :

همانگونه که می دانید نوشابه داری خواص ضد التهابی می باشد و می تواند در از بین بردن و کاهش و خارش کمک می کند. یک فنجاننوشابه گازدار را به داخل وان حمام بریزید که در آن آب گرم باشد. وارد وان حمام شوید و بعد از ۱۵ دقیقه از وان خارج شوید . این کار را ۳ با در روز انجام دهید تا کهیر و علائم آن از بین بروند.

روغن فندق برای درمان کهیر :

روغن فندق یک آنتی اکسیدان قوی می باشد که می تواند کهیر و علائم آن را از بین ببرد . شما هر روز باید از روغن فندق برروی کهیر خود بریزید و فایده آن را بعد از چند بار استفاده از آن خواهید دید.

درمان کهیر با ترکیب سرکه سیب و روغن ذرت:

سرکه سیب از بهترین داروهای طبیعی برای از بین بردن کهیر می باشد . مقداری سرکه سیب و مقداری روغن ذرت را بر روی کهیر خود بمالید و اجازه دهید که ۲۰ دقیقه روی پوست بماند و سپس آنرا با آب گرم بشوید.

[click_like post_id='160451']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.