324

دلیل زودرنجی و شکاکیت چیست؟

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

زودرنجی و شکاکیت بسیار فرد را دچار خودخوری و به دنبال آن ابتلا به بیماری های جدی و خطرناک روان خواهد کرد. جالب است بدانید که زودرنجی و شکاکیت فرد به دلیل طبع او بروز می کند.

دلیل زودرنجی و شکاکیت چیست؟

دلیل زودرنجی و شکایت مدام را می دانید؟ یک متخصص طب سنتی در دلیل زودرنجی شدید و شکاکیت را غلبه ی سودا در بدن می داند. خشکی در بدن منجربه حساس بودن و زودرنجی می شود.

یک کارشناس طب سنتی گفت:افرادی که دچار غلبه سودا هستند خشکی در بدنشان غلبه دارد, جزنگر, حساس, زودرنج و شکاک می شوند، بروز انواع اگزماها و حساسیت های پوستی, دعواهای زن و شوهرها خود نشانه افزایش سودا در خون است.طبع بهار گرم و تر, تابستان گرم و خشک, پاییز سرد و خشک, زمستان سرد و تر است. از دیدگاه طب سنتی هر فرد در فصل خاصی راحت ترند و بدنشان سرحال تر است.

چه افرادی از فصل بهار خوش شان می آید

به گفته وی افرادی که دارای مزاج سرد و خشک هستند در فصل بهار احساس راحتی و آرامش بیشتری دارند چرا که طبع فصل بهار گرم و تر است و مزاج سودا سرد و خشک این تضاد به این افراد حال بهتری می بخشد و بهار موافق سوداوی مزاجان است.

عوامل زود رنجی و شکاکیت 

این کارشناس طب سنتی افزود:ولی به دلیل اعتدال مزاج فصل بهار این اعتدال به بدن کمک می کند که بدن با بیماری ها مبارزه کنند و بروز بیماری های بلغمی یا صفراوی یا سوداوی نیز در بهار بیشتر است.علوی ادامه داد:در فصل تابستان صفرا بیشتر است و مانند سردردها, حالت تهوع و گرمازدگی و تابستان مناسب بلغمی هاست یا افرادی که دارای مزاج سرد و تر هستند.

وی بیان داشت:بیماری های سرد و خشک در پاییز بیشتر است. انواع اگزماها و حساسیت های پوستی و دعواهای زن و شوهرها خود نشانه افزایش سودا در خون است.این کارشناس طب سنتی اضافه کرد:افرادی که سودای زیاد دارند و خشکی در بدنشان غلبه دارد, حساس, زودرنج و شکاک می شوند. جزءنگری خود نشانه افزایش سودا در خون است.

راههای آرامش اعصاب این افراد

وقتی افراد عصبانی هستند و صفرا در بدن فوران می کند, این افراد باید جای خود را تغییر دهند مثلاً از حیاط بروند داخل خانه یا اینکه اگر ایستاده اند باید بنشینند و کاری کنند که صفرا فرونشیند که خود موجب آرامش می شود.زنان برای مردان عصبانی خود یک نوشیدنی خنک مانند سکنجبین آماده کنند و در بدو ورود آنها به خانه به همسرشان بدهند, خود موجب کاهش شدت عصبانیت آنها می شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.