457

یک تحقیق علمی دنیا را متحیر کرد!

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

پدر پزشکی جامعه‌نگر ایران به جزئیات تحقیقات بسیار ارزشمند در مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره پیشگیری از سرطان پستان زنان، علی الخصوص مادرانی که ۲۴ ماه شیردهی دارند، پرداخت.

یک تحقیق علمی دنیا را متحیر کرد!

محمد اسماعیل اکبری با اشاره به اینکه درباره فواید شیرمادر صحبت‌های بسیاری شده است،

و در مجامع علمی نیز یکی از مباحث اصولی “شیر مادر” است، ولی بنده درباره خواصی از شیر مادر؛ براساس تحقیقاتی که در مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صورت پذیرفته؛ می‌خواهم گزارش علمی دهم که کمتر مردم شنیدند و حتی در مجامع علمی نیز درباره آن کمتر صحبت شده است.

پروفسور اکبری ادامه داد: در بررسی مرکز تحقیقات سرطان نتیجه اعجاب آوری به دست آمد، مبنی بر اینکه مادرانی که ۱۸ تا ۲۴ ماه شیردهی برای هر بچه خود داشته باشند، موفقیت بسیاری در پیشگیری از سرطان پستان خواهند داشت، و این شاخص تحقیقاتی بسیار ارزشمند است.

این فوق‌تخصص جراحی غدد و سرطان از دانشگاه جانزهاپکینز آمریکا تصریح کرد: همچنین براساس این تحقیق علمی، اثبات یکی از آیات قرآن در سوره بقره و آیه ۲۳۳ بیشتر برایمان روشن می‌شود که پروردگار فرمان داده است که مادران دو سال به بچه خود شیر دهند، که نتیجه آن در تحقیق علمی ثابت می‌کند، این شیردهی پیشگیری از سرطان پستان برای مادران را در برخواهد داشت.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خاطرنشان کرد: همچنین امام جعفر صادق (ع) نیز توصیه بر ۱۸ ماه شیر دهی  دارند، و اگر کمتر از این باشد به ضموم – ظلم و ضرر است، بنابراین شیردهی ۱۸ تا ۲۴ ماه تاثیر اعجاب آور علمی و تحقیقاتی در پیشگیری از سرطان پستان دارد که این تحقیق علمی نیز در ایران محقق شده است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
1 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.