354

پر آلرژی زا ترین موارد و راه حل پیشگیری از آنها!

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

آلرژن‌ها به‌ طور طبیعی موادی هستند که عموم مردم به آن‌ها واکنش نشان نمی‌دهند و تنها درصدی از افراد هستند که به دلایل گوناگون دچار حساسیت می‌شوند.

پر آلرژی زا ترین موارد و راه حل پیشگیری از آنها!

آلرژن‌ها شامل غذاها، داروها، نیش حشرات و… هستند. غلبه بر آلرژی و استرس با یک سری کارهای مفید امکانپذیر است.برای توضیحات بیشتر با ما همراه باشید…

شناسایی آلرژن‌های خوراکی یا فضای بسته با سهولت بیشتری انجام می‌شود. به این ترتیب با شناخت آلرژن مثلا نوعی غذای حساسیت‌زا برای فرد و حذف آن از رژیم غذایی واکنش به آلرژن قطع می‌شود. در مورد آلرژن‌های فضای بسته (محیط کار و محیط خانه) که ممکن است آلرژی به پرنده یا حیوان دست آموز خانگی باشد روش طبیعی حذف آلرژن از محیط است.

حشرات به خصوص سوسکها آلرژی‌زا هستند. انواع دیگر آلرژن‌های فضای بسته مایت‌ها(یا هیره‌ها که بند پایانی به اندازه‌ی یک‌سوم میلی‌متر هستند که با چشم قابل دید نمی‌باشند)، کپک‌ها و قارچ‌ها می‌باشند که در محیط زندگی و کار می‌توانند وجود داشته باشند و حذف آن‌ها بسته به نوع آلرژن بسیار کمک کننده است.

مثلا برای حذف مایت‌ها ملافه‌ها در دمای ۶۰ درجه سانتی‌گراد حداقل هفته‌ای یکبار ضد عفونی شوند، محل خواب هفته‌ای دوبار با جارو تمیز گردد. همچنین رطوبت اتاق خواب باید کمتر از ۶۰ درصد باشد.

از قرار دادن عروسک‌های پرزدار در اتاق کودکان و پرده‌های ضخیم پارچه‌ای و مبل‌های پارچه‌ای اجتناب کنید.کسانی که در بیشتر فصول سال دچار آلرژی هستند آلرژی آن‌ها از نوع فضای بسته یعنی به مایت‌ها و حشرات است و کسانی که فصلی دچار آلرژی می‌شوند به آلرژن‌های فضای باز مثل گرده‌های گیاهان حساسیت دارند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.