192

جوانسازی پوست با کره درخت شیا

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

همه ی افراد دوست دارند از روش های جوان سازی پوست استفاده کنند.

جوانسازی پوست با کره درخت شیا

همه ی افراد دوست دارند از روش های جوان سازی پوست استفاده کنند. ولی زیاد این افراد در مرحله ی اول به دنبال آنتی اکسیدان ها می روند و یا تلاش می کنند ویتامین مورد نیاز به بدن خود برسانند. ما در این مطلب راهکاری را با کمک کره درخت شیا برای شما بیان خواهیم کرد که شاید کمتر نام آن را شنیده باشید.

 کره درخت شیا چیست؟ 

کره درخت شیا از دانه های بزرگ قهوه ای رنگ میوه ای که درخت شیا تولید می کند گرفته می شود. درخت شیا نوعی درخت است که فقط در غرب آفریقا رشد می کند. این ماده طبیعی جهت مرطوب کردن پوست بسیار بافایده است.

کره درخت شیا چه تاثیری بر پوست دارد؟ 

بسیاری از مردم بخصوص در غرب آفریقا از این ماده جهت کم کردن جوش و لکه های روی پوست استفاده می کنند، این ماده همچنین فواید زیادی جهت پوست های چرب دارد. همچنین بسیاری از افراد معتقدند این ماده می تواند منافذ باز پوست را ببندد و باعث استحکام و سفت شدن پوست و در نهایت جوانسازی پوست شود.

این ماده طبیعی به خوبی جذب پوست می شود و می تواند ماده ای بافایده جهت مرطوب کردن پوست و همچنین از بین بردن جای لکه های روی پوست شود.

 چطور می توان از کره درخت شیا جهت از بین بردن جوش ها استفاده کرد؟ 

همانطور که گفته شد کره درخت شیا جهت از بین بردن لکه ها و جوش های روی پوست بسیار بافایده هست. پیش ازاستفاده از این ماده طبیعی پوست را با یک پاک کننده آرایشی تمیز کنید، سپس یک لایه باریک از کره درخت شیا را روی پوستتان بمالید. می توانید از اسفنج جهت پخش کردن این ماده روی پوست استفاده کنید

. دست زدن بیش از حد به پوست یکی از دلایل بوجود آمدن جوش هست، بنابراین هنگام استفاده از این ماده هم بهتر است تلاش کنید از دستاستفاده نکنید. بعد از اینکه صورت را با این کره پوشاندید، دیگر به صورتتان دست نزنید و بگذارید فواید جوانسازی پوست موجود در این ماده به خوبی جذب شود و در از بین بردن جوش ها و لکه های روی پوست کمکتان کند.

این ماسک را نباید خیلی سریع پاک کنید. معمولا باید ۸ ساعت روی پوست بماند و سپس شسته شود. به همین علت مناسب ترین وقتاستفاده از این ماده طبیعی قبل از خواب هست، تا هنگامی که خواب هستید به خوبی جذب پوست شده است و پوست را درمان کند.

کره درخت شیا جهت از بین بردن جوش ها و از بین بردن جای جوش ها بسیار بافایده است و هیچ آسیبی به پوست نمی رساند آیا که فواید ضد عفونی کننده و ضد التهاب دارد.

از کره درخت شیا می توان جهت جوانسازی پوست استفاده کرد ؟ 

بله، این ماده یک درمان بافایده طبیعی جهت پوست هاییست که در حال پیر شدن هستند بخصوص پوست های خشک . این ماده از بوجود آمدن چروک های پوست جلوگیری می کند و در جوانسازی پوست نقشی اساسی دارد. این ماده همچنین یک ضد آفتاب طبیعی است و این خاصیت باعث می شود جهت محافظت از پوست بسیار مناسب باشد.

 خواص کره درخت شیا : 

از بین بردن جوش
از بین بردن لکه ها و جای جوش
کمک به سفت شدن پوست
مرطوب کننده و چرب کننده پوست
ضد عفونی کننده
ضد التهاب

کره درخت شیا یک مرطوب کننده کامل است که به خوبی می تواند پوست را نرم کند. این ماده حاوی ویتامین A و E نیز است که جهت سلامت پوست بافایده هستند. ولی شاید به این فکر کنید که این ماده را از کجا می توان تهیه کرد.

خوشبختانه امروزه با وجود انواع کرم هایی که در سراسر دنیا تولید می شوند می توان به آسانی به مواد طبیعی که فقط در کشورهای خاصی وجود دارند دسترسی پیدا کرد. فقط کافیست، دنبال کرمی بگردید که در ترکیبات آن Shea Butter وجود داشته باشد.

بسیاری از کرم های جوانسازی پوست حاوی این ماده هستند و نیازی نیست حتما این ماده را طبیعی تهیه کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.