484

چگونه نرم کننده خانگی جهت موهایمان بسازیم؟

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

مو یکی از بخش های مهم در قشنگی می باشد.

چگونه نرم کننده خانگی جهت موهایمان بسازیم؟

 نحوه ساخت نرم کننده خانگی با زرده تخم مرغ را آماده کرده ایم. در این مقاله می خواهیم به شما عزیزان روش تهیه نرم کننده مو با زرده تخم مرغ را آموزش بدهیم. با ما همراه شوید.

بهترین نرم کننده مو

نرم کننده خانگی مو, مواد طبیعی با حفظ سلامت، موهای شما را درخشان کرده و آن را تمیز و سر حال نگاه می دارد.

در زیر می توانید نحوه ساخت نرم کننده زرده تخم مرغ را بخوانید. تلاش کنید از مواد طبیعی موجود در آشپزخانه خود جهت موهایتان نرم کننده بسازید. این کار تنها کمی از شما وقت گرفته و می تواند مقدار قابل توجهی هزینه های شما را جهت خرید نرم کننده ی مو کم کردن دهد.

چگونه نرم کننده خانگی جهت موهایمان بسازیم؟

مواد طبیعی با حفظ سلامت، موهای شما را درخشان کرده و آن را تمیز و سرحال نگاه می دارد. در زیر می توانید نحوه ساخت نرم کننده زرده تخم مرغ را بخوانید.

دستور تهیه نرم کننده مو با تخم مرغ

با جدا کردن یک زرده ی تخم مرغ در یک کاسه ی مخلوط کن شروع کنید. زرده ی تخم مرغ را به وسیله یک چنگال یا همزن، سریع بهم بزنید تا کاملا شکسته شده است و باز شود.

_ یک قاشق غذاخوری روغن زیتون اضافه کنید. دوباره با چنگال یا همزن، آن را بهم بزنید تا به خوبی با زرده مخلوط گردد. همچنین جهت اینکه نرم کننده ی شما عطر بهتری داشته باشد، می توانید روغن فرزند را جایگزین روغن زیتون نمایید.

_ مایع را با یک فنجان آب ولرم مخلوط کنید. افزودن آب، مایع را رقیق کرده و باعث خواهد شد تا موهایتان راحت تر به آن آغشته شود.

مو یکی از بخش های مهم در قشنگی می باشد.

_ کاملا موهایتان را خیس کنید. این خیلی خوب است که نرم کننده را به موهای تمیز بمالید، بنابراین پیش از استفاده از نرم کننده ی مو، ابتدا موهایتان را با یک شامپوی ملایم شسته، آب کشی کنید و آب اضافی موهایتان را بچلانید.

_ نصف نرم کننده ی تخم مرغی که ساخته اید را، بالای سرتان بریزید، تلاش کنید به صورتتان نمالد. اگر چه زرده ی تخم مرغ جهت پوست صورت نیز بافایده هست، ولی روغن آن ممکن است خوشایند نباشد. حالا از دستانتان استفاده کنید و نیمه ی دیگر نرم کننده را به پایین موهایتان بمالید.

_ از انگشتانتان استفاده کنید و مطمئن شوید که نرم کننده تمام موهایتان را پوشانده هست. سپس ۵ دقیقه به آن وقت دهید.

_ حالا موهایتان را با آب ولرم یا خنک آب کشی کنید. این خیلی مهم است که از آب داغ استفاده نکنید، آیا که ممکن است زرده ی تخم مرغ روی سرتان بپزد و نیاز به شست و شوی دوباره پیدا کنید! به علاوه آب خنک هم کمک خواهد کرد تا موهایتان درخشان شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.