276

به جای کالری‌ها، تعداد دفعات جویدن غذا را بشمارید تا وزن کم کنید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

شمارش کالری‌ها را فراموش کنید. متخصصین به یک راهبرد جدید دست یافته‌اند که تنها به شمارش دفعات جویدن غذا نیاز دارد.

به جای کالری‌ها، تعداد دفعات جویدن غذا را بشمارید تا وزن کم کنید

شمارش کالری‌ها را فراموش کنید. متخصصین به یک راهبرد جدید دست یافته‌اند که تنها به شمارش دفعات جویدن غذا نیاز دارد. افرادی که دفعات جویدن غذایشان را می‌شمرند، می‌توانند در یک دوره یک ماهه ۴ پوند وزن کم کنند. این مقدار توسط سازمان CDC به عنوان یک کاهش وزن مطلوب در نظر گرفته می‌شود.

افراد رژیمی حاضر در تست اولیه تعداد دفعات جویدن غذایشان را به صورت روزانه تحت شمارش قرار دادند. سپس بر آن شدند که این تعداد را تا چهار هفته آینده به میزان ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش دهند. متخصصین معتقدند که ثبت تعداد دفعات جویدن غذا به شما کمک می‌کند وزنتان را کم کنید.

محققان دانشگاه بریگهام یانگ در تحقیقات خود دریافتند افرادی که تعداد دفعات جویدن غذایشان را به میزان ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش می‌دهند، می‌توانند در عرض یک ماه ۴ پوند وزن کم کنند. افرادی که در این چالش شرکت کردند، توانستند بدون آنکه تغییری در رژیم غذایی خود ایجاد کنند، وزن خود را کاهش دهند.

دکتر جاش وست، از دانشگاه بریگهام یانگ معتقد است که مصرف مواد غذایی کمتر نقش بسزایی در تحقق اهداف مرتبط با کاهش وزن دارد. به گفته او، افراد نباید به خود گرسنگی دهند؛ بلکه فقط باید اندکی کمتر از مقدار کنونی غذا بخورند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.