736

درمان بیماری های عصبی مثانه از طریق یک شبیه ساز

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

رئیس انجمن نورویورولوژی ایران گفت: از طریق یک شبیه ساز مثانه، می توان بیماری های مثانه عصبی را درمان کرد.

درمان بیماری های عصبی مثانه از طریق یک شبیه ساز

 به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دکتر مهری مهراد در نشست خبری انجمن نورو یورولوژی افزود: بی اختیاری ادراری در گروه های سنی مختلف از کودک تا بزرگسال دیده می شود.

وی گفت: در کودکان به علت‌ بد ختنه شدن یا عفونت ادراری، در بزرگسالان به علت‌ شل بودن مثانه و اختلالات کف لگن در زنان و استرس های روحی این مشکل دیده می شود و در مردان پروستات علت اصلی بروز بی اختیاری ادراری است.
رئیس انجمن نورویورولوژی گفت: بزرگ شدن پروستات موجب اختلال در دفع ادرار و بی اختیاری ادراری می شود.

وی با بیان اینکه به همین دلیل چکاپ و بررسی کلیه و مثانه تا قبل از ماه رمضان از این هفته تا ۶ خرداد در محل انجمن برای بیماران انجام می شود افزود: این انجمن بین المللی و تازه تأسیس است و بیماری های اعصاب مثانه و کلیه را شامل می شود.

وی گفت: این بیماری ها با علل درگیری ‌اعصاب این ناحیه بروز می کند و از جمله نشانه های آن درد در ناحیه لگن و کمر است البته شیوع آن نیز همچون ام اس دلایل ناشناخته ای دارد.

مهراد افزود: استفاده مکرر از سوند ادراری نیز از جمله عواملی است که می تواند با ایجاد زخم و عفونت ادراری زمینه بیماری های نورویورولوژی را تشدید کند.

وی گفت: استفاده از دستگاه شبیه ساز مثانه به صورت جراحی و با پوشش کامل بیمه ای برای بیماران در رفع بی اختیاری ادراری استفاده می شود افزود: این دستگاه در نخاع بیمار کار گذاشته می شود و با کمک باتری کار می کند. این دستگاه از جنس تیتانیوم است و با مکانیزم بدن هم خوانی داشته و قابلیت۱۰ سال کار کردن را دارد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.