2607

با مصرف این گیاهان می توانید لاغر شوید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

خیلی از افرادی که سال ها رژیم لاغری گرفته اند، از این کلمه متنفرند و وقتی به آنان توصیه می شود که رژیم کاهش وزن داشته باشید، می گویند سال هاست که رژیم لاغری دارند، ولی نتیجه ای نمی گیرند.

با مصرف این گیاهان می توانید لاغر شوید

 اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و همچنان به دنبال راهی برای کاهش وزن بدون رژیم لاغری می باشید مصرف گیاهان زیر را به شما توصیه می کنیم.

مصرف آب کرفس، ماست کم چرب و آب کیوی به لاغری کمک می کند. زیرا این گیاهان به عنوان چربی سوز عمل می‌کند و سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد. مصرف فلفل قرمز در وعده های غذایی نیز یکی دیگر از راههای لاغری است چون یکی از طبیعی‌ترین گیاهان لاغری است.

مصرف گیاه گزنه به صورت دم‌کرده و چای به لاغری کمک می کند. همچنین مصرف نعناع و دارچین نیز به کاهش اشتها و پیشگیری از تجمع چربی ها کمک می کند.نوشیدن آب نیز به میزان مناسب و بالا طی روز به لاغری کمک می کند.

ترکیب هویج و جعفری نیز بین وعده های غذایی بهتر است مصرف شود چون چربی های زائد بدن را از بین می برد.

زنجبیل نیز در کاهش وزن و افزایش میزان سوخت و ساز بدن موثر است به طوری که مصرف آن در ماست یا سالاد اشتها را کم می‌کند و باعث لاغری می شود

عرق‌های گیاهی مثل عرق زیره و عرق شوید به علت خاصیت چربی سوزی باعث لاغر شدن می‌شوند، همچنین باید دقت کرد که عرق‌های گیاهان را نباید به تنهایی مصرف کرد و به میزان برابر با آب مخلوط شده و سپس استفاده کرد.

به دلیل این که زیره، سوخت و ساز چربی را افزایش می‌دهد، باعث کاهش وزن می‌شود.از چای گزنه و بابا آدم برای کاهش وزن استفاده می‌شود که در کتاب طب سنتی نیز آمده است. گزنه با تنظیم قند خون و بابا آدم با کاهش قند و تحریک ترشح صفرا باعث لاغری می‌شوند.

برای کاهش وزن می‌توان آب جعفری مصرف کرد و هرچقدر برگ‌های تیره تر داشته باشد، بهتر است.سرکه سیب نیز برای سوختن چربی و کاهش وزن بسیار موثر است.

چای سبز برای کاهش وزن به دلیل اثر روی چربی سوزی موثر است ولی باید این نکته را مد نظر داشت که مصرف بیش از اندازه باعث بی قراری، عصبانیت و بی خوابی می‌شود و در بیماران مبتلا به فشار چشمی منع مصرف داشته و مبتلایان به میگرن با احتیاط استفاده شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.