507

دلیل تجمع آب در زانوها چیست.

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

مفاصل بدن یکی از مهمترین اجزای بدن است.

دلیل تجمع آب در زانوها چیست.

در صورت نداشتن مفاصلی سالم مطمئنن شما از انجام هرکاری باز خواهید ماند.کوچکترین درد و یا عارضه ای در مفاصلمیتواند باعث از کار افتادگی آن قسمت از بدن شود.اما اگر مچ پا و یا زانوها دچار مشکل شوند میتوان گفت که کارایی کل بدن مختل میشود .

بهتر است بیشتر حواس تان به پاهایتان باشد. هر گونه پف یا ورم در اطراف زانوها ممکن است علامت احتباس آب باشد.اما دلیل تجمع آب در زانوها چیست ؟بیش از ۶۰درصد بدن ما از آب تشکیل شده است.

رگ ها، خون را به گردش در می آورند و آب، اکسیژن و مواد مغذی را به تک تک سلول های بدن می رساند.در مرحله دیگر دی اکسید کربن و مواد زائد را به اندام هایمربوط می فرستند. اگر آب واردشده به بافت ها براحتی به خون بازنگردد و در بین بافت ها بماند، حالت احتباس آب یا همان پف کردگی بروز می کند.

این حالت ممکن است در نتیجه کم آبی بدن، تغذیه نامناسب یا حتی کم خوابی رخ دهد. در طول روز به میزان کافی آب بنوشید، از مصرف میوه و سبزیجات غافل نشویدو کمی بیشتر بخوابید. توجه داشته باشید که این حالت ممکن است از روی قوزک پا نیز دیده شود.

بدون شک زمانی که چند کیلوگرم چاق می شویم، قوزک پا جزو اولین مناطقی نیست که توقع داشته باشیم چربی ذخیره کند و به اصطلاح تپل شود. با این حال پدیدهچاقی مچ پا در چند سال گذشته رواج بیشتری پیدا کرده است.

اگر مچ پایتان به قدری گوشتالو شده که اصلا قوزک تان پیدا نیست، امکان دارد جریان خون تان مشکلی داشته باشد.در این صورت بهتر است بیشتر ورزش کنید، رژیمغذایی تان را اصلاح کنید و هر روز حرکت های کششی انجام دهید تا خون در رگ هایتان بهتر جریان داشته باشد. ورزش های آرام تنی در این مورد کارساز هستند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.