920

گروه خونی چه تاثیری روی شخصیت دارد؟

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

همانطور که می‌دانید ۴ نوع گروه خونی متفاوت وجود دارد: A, B, AB, O

گروه خونی چه تاثیری روی شخصیت دارد؟

هر کدام از ما با یک نوع گروه خونی متولد می‌شویم. گروه خونی زمانی که در رحم مادر هستیم شکل می‌گیرد و ما قادر به عوض کردن آن نخواهیم بود.گروه‌های خونی با هم فرق می‌کنند و هر کدام ویژگی‌های خود را دارند. در این مطلب تمام آنچه لازم است درباره‌ی گروه خونی خود بدانید آورده شده است.

۱٫ نوع گروه خونی و تغذیه‌ی متناسب با آن

گروه خونی نقش بسیار مهمی در تغذیه ایفا می‌کند. همچنین در مورد گوارش و کاهش وزن فرد نیز بسیار مهم است.افراد باید بر اساس نوع گروه خونی مواد غذایی را که برای سلامتی آن‌ها بهتر است انتخاب کنند.

به عنوان مثال افرادی که گروه خونی آن‌ها A است باید از خوردن گوشت پرهیز کرده و به سبزیجات روی آورند. در حالی که افراد با گروه خونی O به پروتئینی بیشتری نیاز دارند و باید اغلب اوقات گوشت و ماهی در برنامه‌ی غذایی آن‌ها باشد.

افرادی که گروه خونی آن‌ها AB است باید از غذاهای دریایی و گوشت بدون چربی استفاده کنند. اما افراد با گروه خونی B باید مصرف مرغ را قطع کرده و بیشتر گوشت قرمز بخورند.

گروه خونی و تغذیه‌ی متناسب با آن

۲٫ نوع گروه خونی و بیماری‌ها

مشخصه‌های گروه خونی خود را بشناسید و اینگونه می‌توانید از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری کنید.

۳٫ نوع گروه خونی و شخصیت

همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم هر گروه خونی ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. این ویژگی‌های مختلف روی شخصیت افراد نیز تأثیر می‌گذارد. به طور مثال افراد با گروه خونی O اجتماعی‌اند، اعتماد به نفس بالایی دارند، خلاق و برون گرا نیز هستند. افرادی که گروه خونی A دارند صلح طلب و قابل اعتماد هستند.

همچنین این افراد ذهن هنری دارند. افراد با گروه خونی B افرادی هستند که کاملاً در پی رسیدن به اهداف خود هستند، مستقل و قوی نیز می‌باشند. افراد با گروه خونی AB قابل اعتماد، خجالتی و مسئولیت پذیرند. همچنین این افراد دوست دارند از دیگران مراقبت کنند.

نوع گروه خونی و شخصیت

۴٫ نوع گروه خونی و بارداری

نوع گروه خونی نقش بسیار مهمی در بارداری ایفا می‌کند. به طور مثال زنانی که گروه خونی AB دارند هورمون تحریک کننده‌ی فولیکول (باعث می‌شود فرد راحت‌تر باردار شود) کمتری ترشح می‌کنند.

۵٫ نوع گروه خونی و استرس

هرکس نسبت به استرس واکنش متفاوتی دارد. می‌توان گفت نوع گروه خونی در واکنش فرد در شرایط استرس زا نقش بسزایی دارد. به طور مثال افراد با گروه خونی O به راحتی خشمگین می‌شوند چرا که سطح آدرنالین در این افراد بالاست و برای مقابله با شرایط استرس زا نیاز به زمان بیشتری دارند.

۶٫ آنتی ژن‌های خون

آنتی ژن‌های خون می‌توانند در بخش‌های دیگر بدن و نه فقط خون وجود داشته باشند. آن‌ها را می‌توان در مسیر گوارش از دهان تا معده نیز یافت. همچنین در سوراخ‌های بینی و ریه نیز یافت می‌شوند.

۷٫ نوع گروه خونی و شکم

آیا فکر می‌کنید چربی‌های شکم نمی‌تواند ربطی به نوع گروه خونی داشته باشد؟ به طور مثال افرادی که گروه خونی A دارند هیچ مشکلی با چربی شکم نخواهند داشت و این در حالی است که افراد با گروه خونی O بیشتر مستعد داشتن چربی شکم هستند.

۸٫ نوع گروه خونی و ازدواج

افراد به طور کلی به هم علاقه مند شده و برای شروع زندگی ازدواج می‌کنند. پس اگر می‌خواهید در آینده بچه دار شوید باید بدانید گروه خونی نقش مهمی در آن ایفا می‌کند. افرادی که گروه خونی A و B دارند به دلیل فاکتور RHخون نباید با هم ازدواج کنند. چرا که RH+ و RH- نباید با هم ترکیب شوند.

به همین دلیل از بسیاری از زوج‌ها خواسته می‌شود قبل از ازدواج آزمایش خون بدهند.

۹٫ نوع گروه خونی و ورزش

همانطور که قبل‌تر خواندیم افراد به طور متفاوتی نسبت به شرایط استرس زا واکنش نشان می‌دهند. افراد با گروه خونی A بیشتر در معرض استرس هستند و باید برای آرام شدن و دوری از تنش هر روز ورزش کنند. یوگا و. مدیتیشن بهترین راهکار برای این افراد است. افراد با گروه خونی B در زندگی خود بیشتر دچار تنش می‌شوند.

پس این افراد نیز برای تعادل روحی و جسمی نیاز به فعالیت بدنی دارند. تنیس و کوهنوردی گزینه‌های بسیار مناسبی‌اند.

۱۰٫ نوع گروه خونی و اورژانس

این مسئله بسیار مهم است که تمام مشخصات خود را همراه داشته باشید. نوع گروه خونی نیز مانند نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تلفن اهمیت دارد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
2 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.