296

مبتلایان به دیابت در محیط کار

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

شما دیابت دارید و در شرکتی کار می کنید که می ترسید بگویید مبتلا به دیابت هستید؟ باید به این سوال خودتان پاسخ دهید که آیا لازم است به همکارانم و به رئیسم بگویم که مبتلا به دیابت هستم؟

مبتلایان به دیابت در محیط کار

اگر مبتلا به بیماری دیابت هستید و این موضوع برای شما هم پیش آمده،

مبتلایان به بیماری دیابت به دلیل هزینه های مراقبتی نگران شغل خود هستند و بعضاً اینطور فکر می کنند « من به دیابت مبتلا هستم و می ترسم رئیس و همکارانم متوجه این موضوع بشوند و شغلم را از دست بدهم. از طرفی اطرافیانم باید بدانند که من دیابت دارم تا بتوانند در شرایط خاص به من کمک کنند. »

سلامت شما مهم است و اگر همکارانتان شناختی از بیماری دیابت داشته باشند قطعاً مشکلی پیش نخواهد آمد اما اگر شناختی هم نداشته باشند لازم است به آن ها توضیح دهید زیرا بیماری دیابت به هیچ وجه از شخصی به شخص دیگر انتقال پیدا نمی کند.

بیماری دیابت واگیردار نیست پس پیشنهاد می شود در محیط کار به اشخاصی که به شما نزدیک تر هستند و با آن ها احساس راحتی می کنید، بگویید که مبتلا به دیابت هستید.

این که این مسئله را با کسی، هر که باشد، در میان بگذارید با خود شماست. همکاران شما مسئول مراقبت از شما نیستند، اما احتمالاً شما متوجه خواهید شد که آن ها شرایط شما را می فهمند و می خواهند کمکتان کنند که سالم باشید.

چرا باید بگوییم که مبتلا به دیابت هستیم؟

شما در مقابل خودتان و همکارانتان این مسئولیت را دارید که محیط کارتان را امن نگاه دارید. این مهم است که در محیط کار سیستمی داشته باشید که در شرایط اضطراری، مانند پایین آمدن قندخون به حد بسیار زیاد و یا غیبت از کار به خاطر مریضی، پاسخگو باشد.

بیشتر مردم وقتی با شرایط اضطراری رو به رو می شوند، اگر آمادگی و اطلاعات بیشتری داشته باشند، راحت تر می توانند با چنین شرایطی کنار آیند.

لازم نیست شما بیماری دیابت را موضوع بحث روزانه قرار دهید. شما ممکن است احساس خوبی داشته باشید، اگر اجازه دهید همکارانتان نقش محافظ شما در محل کارتان بازی کنند.

این یک تصمیم شخصی است که توجه خود شما را لازم دارد. اما ممکن است شما ببینید که اگر اجازه دهید دیگران از شما در رابطه با بیماری دیابت و سلامت جسمی در محل کار پشتیبانی کنند، انجام کارها در محل کارتان راحت تر خواهد بود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.