387

۷ روش حمل کیف دستی و ارتباط آن با ویژگی شخصیتی افراد

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

کیف دستی به دلیل کاربردهای متنوعی که در هر زمان و مکانی دارد، جزو اصلی پوشش زنانه محسوب می‌شود.

۷ روش حمل کیف دستی و ارتباط آن با ویژگی شخصیتی افراد

برای هر سن و سال، موقعیت و سلیقه ای، مد روز به کمک ما آمده تا از این پوشیدنی کاربردی با علاقه بیشتری استفاده کنیم. این استفاده روزمره از انواع کیف های دستی، برای هر فرد متفاوت است. شاید ارتباط روش حمل کیف دستی با ویژگی های شخصیتی افراد کاملاً بی ربط به نظر برسد؛

اما طبق گفته های محققان، روش حمل کیف هم نوعی زبان بدن است که می‌تواند واقعیت های مهمی را از شخصیت افراد بازگو کند. در ادامه به بررسی دقیق تر آن می‌پردازیم.

۱- حمل کیف روی شانه نزدیک به بدن

اگر کیف خود را بر روی شانه و نزدیک به بدن تان نگه می‌دارید، باید به شما بگوییم که یکی از ویژگی های اخلاقی شما اهل کار و عمل بودن است. در عین حال که بسیار اهل کار و تلاش هستید، برای انجام هر کاری هم به اصل سودمند گرایی معتقد خواهید بود. دستیابی به سود، یکی از اصول اخلاقی مورد نظر شماست که در انجام کارها آن را در نظر دارید.

۲- حمل کیف روی شانه در وضعیتی رها

برخی از افراد کیف را در حالی بر روی شانه حمل می‌کنند که درب کیف باز بوده و در وضعیتی کاملاً آزاد و دور از بدن قرار دارد. برای این افراد سهولت و راحتی در هنگام انجام دادن کارها بیشتر اهمیت دارد.

۳- حمل کیف روی شانه به صورت کج و جلوی بدن

افراد محتاط و خجالتی کیف خود را در این وضعیت حمل می‌کنند. اگر فردی کیف خود را در این وضعیت حمل کند و نگاهش هم رو به زمین باشد یعنی شخصیتی تدافعی دارد.

۴- حمل کیف روی شانه به صورت کج و پشت بدن

اشخاصی که کیف خود را در این حالت حمل می‌کنند اغلب گام های بزرگ برداشته و اندامشان در حالت راحت و آزاد قرار دارد، می‌توان گفت این افراد جنگجویانی شهری هستند که برای رسیدن به اهداف از قبل تعیین شده خود تلاش می‌کنند.

۵- حمل کیف روی یک دست

حمل کیف به این روش در واقع مانند این است که شما تنها یک دست داشته باشید. اشخاصی که کیف خود را به این روش حمل می کنند برای پرستیژ و موقعیت ظاهری بدن شان اهمیت بیشتری قائل هستند.

البته علاوه بر اینها، حمل کیف به این روش به عنوان بهترین روش حمل کیف برای سوپر استارها معرفی شده است؛ زیرا در این موقعیت به راحتی می توان برند کیف و ویژگی های دیگر آن را شناسایی کرد.

۶- حمل کیف با یک دست به حالت افقی با بدن

گاهی اوقات کیف خانم ها ممکن است سنگین باشد، به همین دلیل برای تنظیم وزن کیف با وزن فرد، از این روش حمل استفاده می‌شود. اشتغال برای خانم هایی که کیف خود را به این روش حمل می کنند بسیار اهمیت دارد.

۷- حمل نکردن کیف

اگر چه ممکن است درک این موضوع برای برخی مشکل باشد، اما برخی از خانم ها علاقه خاصی به حمل کیف ندارند. در واقع این اشخاص اکثر اوقات بدون هیچ گونه کیفی تردد می کنند. لازم است بدانید این اشخاص به گروه متکی هستند و به افراد زیر دست خود اطمینان بالایی دارند و تمام کارها و برنامه های روزانه خود را به آنها می سپارند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.