289

اگر آرزو دارید کارآفرین شوید از انجام این کارها بپرهیزید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

هر کسی به خاطر عادت های کاری خاصی که برای شغلش مناسب نیست، ولی آنها را تغییر نمی دهد مقصر است.

اگر آرزو دارید کارآفرین شوید از انجام این کارها بپرهیزید

بعضی از این عادات کاری بهره وری شما را پایین می آورند و حتی در نهایت عملکرد کاری را نیز تحت تاثیر قرار می دهند اما زمانی که بخشی از زندگی روزمره شما می شوند، آنقدرها هم مهم یا خطرناک نیستند. برای یک کارآفرین هیچ چیز یکسان نیست زیرا آنها حس جهت یابی و تسلط بهتری دارند.

جدا از تمام این نقاط مثبت، آنها نقاط ضعفی هم دارند زیرا مستقل هستند و تنها خودشان برای تمام عادت ها و تصمیماتشان مسئول شناخته می شوند.

وقتی با دیگران به عنوان کارآفرین کار می کنید، اقدامات شما روند رشد کسب و کارتان را تحت تاثیر قرار می دهد و آن ها شما را چه خوب یا چه بد به عنوان الگوی خود قرار می دهند. اگر واقعا می خواهید که در آینده ای نزدیک تبدیل به یک کارآفرین شوید، باید اطمینان حاصل یابید عادات کاری که برای شما بد است را کنار می گذارید.

این نوشته به وضوح برخی از عادت های کاری را که برای رشد کسب و کارمان باید از انجام آنها پرهیز کنیم توضیح می دهد. اگر این راهنمایی ها را دنبال کنید به آرامی و به تدریج شما می توانید تمام این عادات را از زندگی خود حذف کنید.

۱٫ تعریف نکردن اولویت های ثابت

زمانی که به دنیای شرکت های بزرگ وارد می شوید اگر در یک دفتر کار می کنید، نداشتن برنامه برای انجام وظایف روزانه یا هفتگی قابل قبول است، اما اگر شما می خواهید که کارآفرین شوید باید اولویت های خود را به وضوح تنظیم کنید. همیشه برنامه های خود را بر اساس اهمیتشان سازماندهی نمایید.

۲٫ عدم برقراری ارتباط موثر

یک مکالمه نامشخص در هنگام جلسه یا یک ایمیل که به طرز ناشیانه ای نوشته شده، ممکن است مشکلات جزئی در کارهای روزانه بوجود آورد، هرچند وقتی صحبت از یک کسب و کار تازه تاسیس می شود این مسائل منجر به این می شود که شرکت در نگاه دیگران آماتور به نظر بیاید.

بنابراین ارزیابی مهارت های ارتباطی و بهبود نواحی که فکر می کنید بحرانی است بسیار ضروری می باشد. قبل از برقراری ارتباط برای انتقال افکار خود به دیگران، با دقت و به طور صریح به آن فکر کنید.

۳٫ وقت شناس نبودن

اگر نیاز دارید اعضای تیم علاوه بر مولد بودن، کارآمد هم باشند، باید وقت شناس بودن و عدم تاخیر را به آنها نشان دهید. به عنوان یک کارآفرین از شما انتظار می رود تا برای ملاقات با مشتریان سر وقت در جلسه حضور یابید. بنابراین وقتی صحبت از ارزش نهادن به زمان و بها دادن به آن می شود باید محکم باشید.

اگر در وقت خودتان و مشتری صرفه جویی کنید، افراد اطراف شما نیز از این رویه پیروی خواهند کرد و انتظارات شما را برآورده خواهند ساخت.

۴٫ پافشاری شدید بر یک روال کاری ثابت

یک فرد کارآفرین باید توانایی ریسک پذیری جهت رسیدن به نتایج بهتر و امیدوار کننده تر را دارا باشد. اصرار ورزیدن مقدس گونه بر روی روال کاری ثابت به منظور انجام وظایف روزانه مفید خواهد بود، اما این رویکرد سختگیرانه نسبت به عادت ها، وقتی نیاز به یک تغییر شدید دارید ممکن است باعث درماندگی شما شود.

بنابراین سعی کنید روال روزانه خود را با توجه به وضعیت کار مطابقت دهید و با داشتن یک استراتژی انعطاف پذیر هر زمان که لازم است با انجام تغییرات آنرا سازگار کنید.

۵٫ استراحت ندادن به خود

کارکنان دفتری معمولا در بین ساعات کار ۱یا ۲ ساعت زمان استراحت دارند که به آنها اجازه می دهد تا تجدید قوا کنند. برای یک کارآفرین زمان به سرعت می گذرد و برای جبران این موضوع همیشه زمانهای استراحت خود را که برای نوسازی و بالا بردن کارایی است نادیده می گیرند.

بهتر است به جای ۱۲ ساعت کار پیوسته، میانگین ۵ تا ۶ ساعت کار مفید داشته باشید. بنابراین می بایست به عنوان یک کارآفرین بیشترین استفاده را از زمان استراحت، چه بعد از اتمام یا چه در حین انجام کار ببرید تا حداکثر خروجی را داشته باشید.

۶٫ پاسخ دادن سریع به ایمیل ها

بسیاری از کارآفرینان هستند که این اشتباه را مرتکب شده و در طول روز مرتبا ایمیل خود را چک می کنند.

اگر شما کارمند بخش فروش نیستید، پس مطمئن شوید وظایف خود را که لازم است قبل از بقیه انجام شوند اولویت دهی کنید تا بوسیله نامه هایی که هر ۵ دقیقه دریافت می کنید حواستان پرت نشود. پاسخ دادن سریع بسیار خوب است، اما نباید وقت خود را با چک کردن دائمی ایمیل ها هدر بدهید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.