225

کارآفرینان موفق

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

۱۰ نکته کوچکی که کارآفرینان موفق آن را به طور متفاوت انجام می دهند.

کارآفرینان موفق آ

کارآفرینان موفق راه هایی را برای جلو افتادن از افراد عادی پیدا می کنند. در اینجا نکاتی به شما گفته میشود که کارآفرینان آن را بطور متفاوت انجام می دهند.

۱ – کنجکاوی:

تمامی کنجکاوها موفق هستند و بر عکس :). اگر چیزی هست که آنها نمی دانند، آن را فورا پیدایش می کنند. آنها حقایق را جمع آوری می کنند. آنها انبار اطلاعات هستند.

۲ – سازماندهی:

از برنامه اصلیشان خیلی فاصله نمیگیرند و از مسیر اصلی خود منحرف نمیشوند. مگر در موارد بحرانی. افراد موفق برای لحظه به لحظه خویش برنامه ای جامع دارند، و این یعنی سازماندهی.

۳ – سخت کار کردن:

هیچ جایگزینی برای سخت کار کردن وجود ندارد. افراد موفق آنهایی هستند که مقداری سخت تر از دیگران کار می کنند.

اوباما تا ۳ صبح بیدار می ماند. دونالد ترامپ صبح زود بیدار می شود. اگر می خواهید پول دربیاورید، پس باید فداکاری کنید. باید تا دیروقت بخوانید و بیدار بمانید. شما باید آن مسافت اضافی برای پول درآوردن و موفقیت طی کنید. مسافتی که افراد عادی آن مسیر را نخواهند رفت.

۴ – جذابیت شخصی:

قابلیتی که که راه ارتباطی افراد موفق است، جذابیت شخصی آنهاست. استیو جابز، ساتیا نادلا، دونالد ترامپ – تمامی این مردان جذابیت شخصی ممتاز دارند – نوعی جذابیت و گیرایی شخصی. آنها از آن جذابیت برای گول زدن مردم استفاده می کنند، برای انجام دادن چیزی که می خواهند.

گیرایی قابلیتی است اکتسابی و دست یافتنی برای همه. افراد موفق بخوبی آراسته هستند و همیشه موقعی که با مشتری صحبت می کنند خنده بر لب دارند. هنر موفقیت در کسب و کار این است که باید تعادل روانی را حفظ کنی و هرگز نباید افسرده شوی.

۵ – زود بیدار شدن

تاجران موفق بسیار زود بیدار می شوند. آنها از این زمان در انجام دادن کارها و برنامه ریزی روزانه ی خود استفاده می کنند. موفقیت در کسب و کار تا حد زیادی از این موضوع تاثیر میگیرد.

۶ – پول را در گردش نگه دارید:

پول به دست نمی آید مگر اینکه آن را در گردش نگه دارید. تاجران موفق تمام داراییشان را در حساب های بانکی خود اندوخته نمیکنند و از سرمایه گذاری های جدید و موقعیت های بهتر هراسی ندارند.

۷ – فکر منطقی:

افراد موفق کمتر تحت تاثیر قرار می گیرند. تصمیمات آنها بر پایه منطق است. رفتار پیرامون و افراد دیگر تاثیری بر روی آن ها ندارد.

۸ – رژیم سالم:

افراد موفق درک می کنند که ذهن آنها مانند ماشین است، و همانند ماشین، نیاز دارد که بطور مرتب تقویت شود. افراد موفق باید نوشیدنی مقوی بنوشد و غذاهای عالی و سالم بخورند.

۹ – ایده آل های روشن:

افراد موفق احساس روشنی از خودشان دارند. احساسی روشن از ایده آل های خودشان. آنها سخت کار می کنند تا تبدیل به آن شخص بشوند. آنها اهداف روشن را تنظیم می کنند و سخت کار می کنند تا به آن اهداف مشخص شده برسند.

۱۰ – مدیریت زمان:

افراد موفق زمانشان را به طور موثر مدیریت می کنند. آنها سنگین و سخت ترین کار ها را همان ابتدا انجام میدهند. آن ها کار امروزشان را در هیچ صورت به فردا و به تعویق نمی اندازند.

کلام آخر:

این ها نکاتی هستند که کارآفرینان موفق به طور متفاوت انجام می دهند. اگر شما می خواهید یک کارآفرین موفق باشید، با تغییراتی در خود، میتوانین آن ها را در زندگی خود عملی کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.