591

۷ ایده برای پیروزی در نویسندگی!

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

آیا از نوشتن و نویسندگی لذت می برید؟ اگر شما در زمره این افراد هستید ممکن است که به پیروزی و موفقیت در نویسندگی نیز علاقه مند باشید.

۷ ایده برای پیروزی در نویسندگی!

مهم نیست که چقدر در نویسندگی تجربه دارید تمام آنچه شما بدان نیاز دارید این است که هر روز مهارتهای نویسندگی خود را تقویت کنید. اگر شما خواستار این هستید که بدانید چطور می توانید در مهارتهای شغل نویسندگی موفق باشید به شما تبریک میگویم که در ادامه مطالب این مقاله را دنبال کنید.

۱ – مطالعه آنلاین

زندگی در دنیای دیجیتالی میتواند مفید باشد. امروزه اکثر مردم می دانند که چطور باید از این گریزگاه عبور کنند.

اگر در زمره افرادی هستید که میخواهبد مطلب جدیدی را بیاموزید؛ میتوانید به صورت آنلاین مطالعه کنید. امروزه درسهای  فشرده رایگان آنلاین، دوره های خصوصی  زیادی وجود دارد. زمانی که به یکباره شما درسی را انتخاب میکنید تعدادی افرادی که در آن درس قبلا ثبت نام کرده اند!

اما مزایای تحصیلات آنلاین: می تواند رایگان باشد، شما می توانید برنامه ریزی قابل انعطاف داشته باشید، در زمان صرفه جویی کنید، دوره های متنوع بزرگ، سعی کنید دوره ای را بگذرانیدکه برای شما جذابیت داشته باشد و در حرفه نویسندگی مفید و موثر باشد.

۲ – تمرین زیاد

نویسندگان حرفه ای اذعان دارند که نوشتن روزانه رمز موفقیت آنها است. نویسنده خوب بودن بدین معنی است که حجم نوشتن شما زیاد باشد. بنابراین باید بدانید که خوانندگانتان و انتظارات آنها را بشناسید.

اگر می خواهید که زیاد تمرین کنید می توانید کارهای زیر را انجام دهید: بلاگ نویسی کنید، پستهای مهمان و کاربری بنویسید، طرح بنویسید، به یاد داشته باشید که نویسندگی به تنهایی سرگرمی شما نیست بلکه حرفه شماست.

۳ – یادگیری از نوشتارهای تجاری

منابع تجاری شما را به درک و ادراک مرنبط می کند

یکبار در جایی استفان کینگ اینگونه می گوید: اگر شما فرصت مطالعه ندارید، شما زمان و ابزار نوشتن نخواهید داشت

حقیقتا این گونه است که مطالعه زیاد یکی از راه های بزرگ برای پیشرفت و رشد در نویسندگی است. شیوه ها و گروه های نویسندگی زیادی وجود دارد که می توانند تجربیاتشان را با شما به اشتراک بگذارند. در اینترنت بگردید افرادی را پیدا کنید که نوشته های آنها به شما الهام می کنند آنها را دنبال کنید و متنهایشان را بخوانید و از انها سرمشق بگیرید و استفاده کنید.

۴ – خرید گجت به روز 

این مورد، تنها به آسون تر شدن بعضی کارهامون کمک میکنه، اگه هم تهیه این گجت براتون ممکن نبود، هیچ ایرادی نداره و محدودیتی هم پیش نمیاره ؛)

ما روزانه از  گجتهای متفاوت و زیادی استفاده می کنیم و تصور زندگی بدون آنها تقریبا غیر ممکن است. تماس از طرق تلفن، نوشتن ایمیل با لپ تاب و نگاه کردن فیلم بر روی تبلت به کارها ی طبیعی ما تبدیل شده است. با همه این تفاسیر یک نویسنده می تواند با استفاده از گجتهای بروز زمان را برای خود ذخیره کنید.

در اینجا فهرستی از گجتهای مفید برای شما آمده است: لپ تاب برای نوشت طرح اولیه و متنها، تبلت برای ارتباط با خوانندگان، هایلایتر دیجیتال برای انتقال متون و ترجمه، تلفن برای یادداشت برداری و ضبط مصاحبه ها، با استفاده از این گجتها از مراحل نویسندگی لذت ببرید.

۵ – استفاده از ابزارها و اپلیکشنهای آنلاین

اپلیکشنهای برتر شما را موفق می کند

یافتن ابزارها و اپلیکیشنهایی که با آنها کار می کنید برای شما حائز اهمیت است. اگر از ابزارهای آنلاین استفاده می کنید می توانید میزان بهر ه وری و سودمندی خود را افزایش دهید و سپس با سرعت بیشتری بدون قربانی کردن کیفیت نوشته هایتان بنویسید.

زمانی که از این ابزارها استفاده می کنید  شما نویسندگی خود را بارور می کنید  که می تواند در تصحیح دستور زبان ، فن نگارش، و علائم ویراستاری به شما کمک کند. علاوه بر این ابزارها و اپلیشکنهای زیادی تنها برای نویسندگان وجود دارد  که هر کس می تواند یکی از آنها را برای خود مفید تشخیص دهد.

۶ – خلاق باشید

هر زمان که حس کردید تسلیم می شوید الهام پذیر باشید

اگر میخواهید که متنهای خوبی بنویسید شما نیازمند این هستید که خلاق باشید.

راه های زیادی برای نشان دادن خلاقیت وجود دارد و شما می توانید بهترین راهی که برای شما وجود دارد را پیدا کنید. برای مثال شما می توانید نقاشی بکشید، مطالعه بهترین تمرین است،  دوستانتان را ببینید و یا به مسافرت بروید. خلاقیتتان را ارتقا دهید تا توانایی نوشتن متنها بهتر را به دست آورید.

۷ – دوستان جدیدی پیدا کنید و همیشه در ارتباط باشید

ارتباطات موفق از طریق شانس به وجود می آیند

بعضی از افراد در زمره گروهی هستند که بدون  تلاش زیادی دوستان جدیدی پیدا می کنند. اگرچه که همه انسانها یکسان نیستند. برای اینکه  رقابتی و با انگیزه باشید  شما نیازمند این هستید که دوستان جدیدی پیدا کنید و با آنها در تماس باشید.

هیچ مکثی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و ایده های خود با همکلاسی های و یا دوستانتان نکنید  به این دلیل که شاید آنها به شما چیزی بیاموزند.

کلام آخر

با افکار و اندیشه مثبت زندگی کنید

فراموش نکنید که نویسندگان موفق همیشه برای بهتر شدن در تلاش هستند. اگرچه که برای پیروزی در  سبک نویسندگی و موفقیت در این حرفه گاهی زمان زیادی لازم می برد، ولی شما با  پیشرفت در مهارتهای نویسندگی با تمرین به این هدف خواهید رسید.

تمام نکاتی که در بالا عنوان شد می تواند به رشد شما به عنوان یک نویسنده کمک کند پس معطل نکنید و داستان موفقیت خود را برای ما ارسال کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
2 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.