270

۷ عادتی که به شما کمک خواهد کرد تا موفق تر شوید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

تک تک ما می خواهیم به موفقیت های بیشتری در زندگی دست یابیم.

۷ عادتی که به شما کمک خواهد کرد تا موفق تر شوید

طبیعت انسان این است که یک زندگی بهتر می خواهد، به این معنی که رقابت زیادی وجود دارد. به همین دلیل من این هفت عادت مردم موفق را جمع آوری کردم که به شما کمک خواهند کرد که ادم موفق تری شوید.

۱ – داشتن یک دفترچه خاطرات

نوشتن یادداشت های روزانه در شب می تواند کمک کند که روز را پشت سر بگذارید و به آن پایان دهید. یادداشت های روزانه شما همچنین می تواند برای نوشتن اطلاعات مفید و نکات ریزی که یاد گرفته اید مورد استفاده قرار بگیرد. نوشتن آن ها اغلب کمک خواهد کرد تا به صورت هدفمند در حافظه باقی بمانند.

۲ – نوشتن کار هایی که باید انجام دهید.

اگر شما لیست چیزهایی که نیاز دارید انجام دهید را در هر روز صبح بنویسید سپس شانس اینکه شما واقعا آن ها را انجام دهید، بیشتر می شود. خط کشیدن روی هر کاری که انجام داده اید، به شما حس اتمام آن را خواهد داد حتی اگر چیز ساده ای مانند رختشویی باشد. این به شما کمک خواهد کرد فعال تر باشید.

۳ – خلق کردن هدف ها

داشتن یک زندگی بدون اهداف، مانند یک زندگی بدون معنا است. چند مسیر برای خود مشخص کنید و چند هدف برای خود مشخص کنید . آیا همیشه می خواستید که یک رمان بنویسید؟ این همان هدف جدید شما است. و تنها این کافی نیست که هدف خود را یادداشت کنید.

شما باید بنویسید که چطور آن هدف را انجام خواهید داد. اگر حتی شما فقط ۲۰۰ کلمه در روز بنویسید در انتهای سال شما یک رمان با ۷۳۰۰۰ کلمه برای چاپ خواهید داشت.

۴ – مشخص کردن سر رسید(آخرین مهلت)

سررسیدها ما را به سمت تکمیل کارها هل می دهند، بدون آن ها ، فرار کردن بدون انجام چیزی آسان خواهد بود.

هدف شما هر چه که باشد شما باید آن را فورا شروع کنید و برای تکمیل آن ، برای خودتان سررسید مشخص کنید. بگذارید که همه دوستانتان درباره آن و همه سررسید های مهم بدانند. این به شما انگیزه خواهد داد که کارهای ضروری برای تکمیل هدف خود انجام دهید.

۵ – هیچ گاه آموختن را متوقف نکنید.

این مهم نیست که شما ۱۸ سال دارید یا ۸۰ سال. ذهن فعال، شما را جوان و با انگیزه نگه می دارد. به خود مهارت های جدید آموزش دهید، با عادت های جدید آشنا شوید و حداقل یک کتاب در ماه بخوانید. شما هیچ گاه نمی دانید که چه زمانی آن ها برای شما مفید خواهند بود. در بدترین شرایط شما همیشه زیاد درباره آن با بقیه صحبت خواهید کرد.

۶ – تفکر کنید.

بیاموزید که چگونه تفکرکنید و خود را ۱۰ الی ۱۵ دقیقه رها کنید تا ذهن شما پاک شود. ثابت شده است که تفکر منظم، هوش، سلامت جسمانی، خلاقیت و انعطاف پذیری ذهن را بهبود می بخشد.

۷ – به خود پاداش دهید.

هر زمانی که شما چیزی را تکمیل کردید مهم است که خود را مهمان کنید. امتحان کنید و آن را برای مقیاس تکمیل کارتان برای بهترین نتیجه ها جور کنید. پیشرفتی داشته اید؟ شاید زمان آن است که در انتها، تعطیلات خود را آنچنان که می خواستید تصورکنید.

امیدوارم شما برای اجرای این عادت ها در زندگی خودتان وقت بگذارید و بهشون فکر کنین. من به شما قول میدم که تغییرات مثبتی در زندگیتون ببینین.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.