384

۸ قدم برای خوشحال بودن هنگامی که شما بیمار هستید!

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

شما حتی زمانی که بیمار هستید هم میتوانید خوشحال باشید .

۸ قدم برای خوشحال بودن هنگامی که شما بیمار هستید!

چیزی نیست که در حالت ناخوشی اگر فردی میخواهد خوشحال باشد در این حالت .این باید خواسته ها و امیال انسان باشد تا از لحظات زندگی لذت ببرد و آنرا با خوشحالی پر کند . خوشحالی به سراغ ما نمی آید بلکه ما باید راه هایی که میتوانیم خوشحال باشیم را پیدا کنیم .

همچنین در هر کدام از تحقیقات این پیدا شده است که روشن ترین حالتی که در شما است , سریع تر میتواند بیماری شما را بهبود یابد .

دلتیل زیادی در زندگی وجود دارد که ما باید بفهمیم , و زندگی خیلی کوتاه است . از این رو , این خیلی نیاز است برای ما که خوشحال باشیم حتی اگر بیمار هستیم . وقتی ما بیمار هستیم اگر میخواهیم خوشحال باشیم , این خوشحالی مانند یک دارو است که میتوانیم زودتر بهبود یابیم . اگر ما خوشحال نیستیم ,

احساس بدتری خواهیم کرد وقتی بیمار هستیم و در خانه می مانیم . فرد خوشحال همیشه راه هایی پیدا میکند تا خوشحال بماند حتی وقتی بیمار است . چند راه که میتواند به شما کمک کند تا وقتی که بیمار هستید خوشحال باشید , در زیر به آنها اشاره شده است :

۱ – به یک حمام گرم بروید

زمانی که مریض هستید باید یک حمام گرم بروید تا کثیفی ها و میکروب ها را بشورد و از بین ببرد . علاوه بر این هنگامی که یک حمام گرم میروید احساس آرامش و راحتی خواهید کرد . همچنین به شما کمک خواهد کرد تا احساس بهتری داشته باشید وقتی که دوش آب گرم میگیرید .

۲ – شما نیاز دارید استراحت کنید

استراحت هنگامی که شما بیمار هستید بسیار مهم است . شما میتوانید یک چرت روی یک تخت راحت بزنید که شما احساس بهتری خواهید داشت . اگر استراحت کنید بدنتان احساس بهتری دارد و شما احساس خوشحالی میکنید . وقتی استراحت میکنید بدنتان شانس بهتری برای بهبود یافتن دارد .

۳ – به مقدار کافی آب بنوشید

وقتی بیمار هستید باید مقدار مایعات پاک مانند آب بنوشید یا یک راه حل الکترولیتی داشته باشید . این خیلی مفید است زیرا جرم ها را از بدنتان میشورد . حتی میتوانید مقداری آبمیوه ای که دوست دارید بنوشید . آبمیوه به بدنتان انرژی میدهد و باعث میشود شما احساس بهتری داشته باشید .

۴ – یک فیلم خوب تماشا کنید

این بهترین گزینه برای گذراندن وقت خود به خوشحالی است در زمانی که شما بیمار هستید . میتوانید یک فیلم جدید تماشا کنید یا فیلمی که مورد علاقه شما است را تماشا کنید . این از خستگی زمانی که بیمار هستید جلوگیری میکند .

۵ – با دوستانتان وقت بگذرانید

میتوانید با دوستانتان تماس بگیرید وقتی که بیمار هستید تا بتوانید کمی از وقتتان را با آنها بگذرانید و از بودن با آنها لذت ببرید . میتوانید با آنها بازی های پازل انجام دهید . این شما را از خستگی آزاد میکند و شما احساس خوشحالی خواهید کرد .

۶ – میتوانید در اینترنت وب گردی کنید

همچنین این هم میتواند شمارا زمانی که در خانه بیمار هستید خوشحال کند . میتوانید وقت خود را با وب گردی بگذرانید و با دوستانتان در سایت های شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید .

۷ – برای هوای خوری تازه بیرون بروید

ذهن و بدن ما , ما را از ناخوشی رها میسازد . میتوانید برای مدت زمانی برای داشتن هوای تازه به بیرون بروید . این نه تنها به شما طراوت میدهد بلکه شما انرژی مثبتی از طبیعت دریافت خواهید کرد برای هرچه زودتر بهبود یافتن .

۸ – موسیقی گوش کنید

میتوانید به چند موسیقی ملایم یا هر نوع موسیقی دیگری که دوست دارید گوش کنید . میتوانید روی تخت لم بدهید و به موسیقی گوش دهید . این باعث میشود که شما در خواب فرو بروید و حس بهتری داشته باشید .

قدم های زیادی برای اینکه شما خوشحال باشید وجود دارد و میتوانید آنها را امتحان کنید . شما باید دلیل خود را برای خوشحال بودن پیدا کنید و هر کار که دوست دارید انجام دهید تا وقتی بیمار هستید شما  را خوشحال کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.