416

افسردگی تنها بخشی از زندگی افسرده هاست

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

شاید در میان اعضای خانواده و یا دوستان شما، افراد افسرده وجود داشته باشند.

افسردگی تنها بخشی از زندگی افسرده هاست

ما در این مقاله قصد داریم به۱۰ موضوع مهم در رابطه با افراد افسرده اشاره کنیم که آن ها از دیگران انتظار درک آن را دارند، در ادامه همراه ما باشید تا از این موارد بیش تر بدانیم.

وجوه مختلف افسردگی

افسردگی به معنای گریه کردن نیست! این افراد ممکن است از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با افراد دیگر نداشته باشند، برخی از این افراد از درون احساس تنهایی می کنند و ممکن است در جشنی بزرگ در کنار سایر افراد حضور داشته باشند؛ اما همواره احساس تنهایی کنند.

شاید گاهی کمک نکردن بهتر باشد!

این افراد تمایلی به شنیدن نظرات دیگران ندارند و ترجیح می دهند به انجام فعالیت های مورد علاقه خود بپردازند؛ زیرا کمک کردن به آن ها و دادن پیشنهادات متفاوت تفاوتی برای بهبودی شان نخواهد داشت .

افسردگی چیزی فراتر از بی حوصلگی است!

افسردگی نه تنها روح را افسرده و خسته می کند،‌ بلکه حتی جسم را هم خسته تر و افسرده تر خواهد کرد.

گاهی اوقات برای ما هم موضوع غیر قابل درک می شود

این افراد خودشان هم دلیل حال بدشان را نمی دانند، پس بهتر است از آن ها سوال های بی موردی در رابطه با دلیل ناراحتی شان نپرسیم!

سعی می کنند از این حالت خود خجالت نکشند

اعتراف به افسردگی برای این افراد بسیار سخت است؛ اما اگر فردی به این بیماری دچار باشد، به هر حال مجبور است به آن اعتراف کند. در این حالت این افراد سعی می کنند از آن خجالت نکشند با این که بسیار سخت خواهد بود.

این افراد بیش از اطرافیان خود در رنج هستند!

اگرچه اطرافیان هم از وجود فردی افسرده در خانه ناراحت می شوند؛ اما باید بدانید هیچ کس به اندازه خود این افراد از این موضوع ناراحت نخواهد بود. به همین دلیل هم هست که این افراد از بروز رفتار و حرف های ناامید کننده در جمع دوستان و خانواده پرهیز می کنند.

سعی می کنند به انجام فعالیت های مورد علاقه خود بپردازند

اگرچه افراد افسرده هیچ گاه از تخت خود خارج نمی شوند و همواره در اتاق خود را محبوس کرده اند؛ اما با این حال می دانند که باید کارها و فعالیت های روزانه خود را انجام دهند و تنها تفاوت آن ها با افراد عادی این است که آن ها نمی خواهند با دیگر افراد در ارتباط باشند و ترجیح می دهند در تنهایی به انجام فعالیت های خود بپردازند.

افراد افسرده هم سعی می کنند خوش گذرانی هایی را داشته باشند

شاید خوش گذرانی های افراد افسرده کمی متفاوت با افراد عادی باشد؛ اما لازم است بدانید آن ها هم تفریحاتی را دارند و برای داشتن احساسات بهتر به انجام دادن آن ها می پردازند.

افسردگی تنها بخشی از زندگی آن ها است

افسردگی فقط قسمتی از این افراد است و تمام زندگی این افراد را در برنمی گیرد. همه ما هنگام مواجه شدن با این افراد تنها همین ویژگی را در آن ها می بینیم و به دیگر ویژگی های آن ها بی اعتنا هستیم. در حالی که این طور نیست و باید این نگرش اصلاح گردد.

هنوز عاشق شما هستند

اگر با کم محلی از جانب افراد افسرده مواجه شدید،‌ بدین معنا نیست که آن ها به فکر شما نیستند؛ بلکه ممکن است درست در همین لحظه بیش از هر زمان دیگری به شما احتیاج داشته باشند، پس هیچ گاه آن ها را فراموش نکنید و حتی اگر آن ها هم سراغی از شما نگرفتند،‌ یادی از آن ها بکنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.