1940

راههای جذابیت در خانم ها

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

چگونه جذاب تر باشیم ؟ ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با خانم ها و راه های جذاب تر بودن آن ها با شما صحبت کنیم.

راههای جذابیت در خانم ها

تنها چیزی که برای جذابیت نیاز دارید، توجه به خودتان است. ما در این مطلب قصد داریم ۷ راه را برای جذاب تر بودن، به شما نشان دهیم.

لازم است خانم ها به این نکته توجه داشته باشند که برای جذاب بودن نیاز به چشم های جادویی، لب های قرمز و اندام بی عیب و نقص ندارند. اولین قانون جذابیت، اعتماد به نفس است و راه کسب اعتماد به نفس، تکامل شخصیت و کسب آرامش درونی است.

به تكامل شخصيت خود توجه كنيد

آيا در روابط قبلي خود جملاتي مانند اين كه «‌ بايد بزرگ بشوي » و يا اين كه « تو مشكلات جدي داري» را شنيده ايد؟ اگر شنيده ايد پس هم اكنون زمان آن فرا رسیده كه رفتارهای  بچه گانه را كنار گذاشته و به بلوغ برسيد. بايد بپذيريد كه عصبانيت هاي بي دليل، حسادت و قهر كردن، رفتارهايي مربوط به دوران كودكي هستند و بايد آنها را کنار بگذارید.

به ظاهر خود توجه كنيد

ساده ترين راه براي جذابیت، توجه به ظاهر است. برخی از خانم ها تصور می کنند زیبایی ظاهری تنها مختص زمان بیرون رفتن از خانه است، در حالی که زیبایی خانم ها در داخل خانه بسیار مهم تر است. ورزش کنید، به سلامتی خود اهمیت دهید و از پوست خود مراقبت نمایید.

بخشنده باشيد

نسبت به خودتان و دیگران، بخشنده باشید. هر چیزی را که مورد علاقه خودتان است، تهیه کنید و  برای هدیه گرفتن به دنبال بهانه نباشید. اين جذاب ترين ويژگي است كه مي توان در يك فرد پيدا كرد.

به كسب دانش توجه كنيد

در دوره هاي آموزشي شرکت کنید، مطالعه کنید، چيز هاي جديد ياد بگيريد، به سمينارها برويد و در كنفرانس ها شركت كنيد. پيشرفت شما در زمينه فكري بسيار بيشتر از زیبایی ظاهری است و  باعث جذاب تر ديده شدن شما خواهد شد.

  سفر كنيد

در هر فرصتي كه به دست مي آوريد سفر كنيد، جاهايي كه تا به حال نرفته ايد را بگرديد و جاهايي كه تا به حال نديده ايد را ببينيد. به جای رفتن به مکان های تکراری،‌ به مکان های جدید در شهرهای جدید بروید. سفرهای خارج از کشور هم می تواند انتخاب مناسبی باشد.  در سفر تجریبات جدید کسب می کنید و اطلاعات تان را افزایش می دهید.

تكامل روحي را فراموش نكنيد

برای شناخت خود وقت بگذارید. افرادی که خود را بیش تر می شناسند، بهتر می توانند ابراز وجود کنند. كشف كنيد كه چه كسي هستيد، دوست دارید چه كسي باشيد و چه چيزي مي خواهيد. به خودتان فرصت دهيد تا از استرس و عصبانيت رها شويد و به تعادل دروني برسيد. يوگا و مديتيشن انجام دهيد و تمرينات تنفسي را ياد بگيريد.

 بر روي شغل خود تمركز كنيد

هر انسان هدفمندی جذاب است. مشخص كردن اهداف و تلاش براي رسيدن به اين هدف ها باعث مي شود تا احترام و اعتماد شما نسبت به خودتان افزايش يابد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
4 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.