381

راهکارهای خوش گذرانی با شریک زندگی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

بنابر تحقیقات موسسه گاتمن، داشتن احساسات خوب یکی از پایه های ازدواج موفق است.

راهکارهای خوش گذرانی با شریک زندگی

با این که شاد بودن و خوش گذراندن تنها عامل ازدواج های موفق نیست؛ اما یکی از مهم ترین آنان است. چه کارهایی باعث خوش گذراندن شما و شریک احساسی تان می شود؟

در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا از این موضوع بیش تر بدانیم.

تحقیقات امروزی نشان می دهد، زوج هایی که واقعا عاشق یک دیگر می باشند، با انجام تفریحات مشترک، احساس بسیار بهتری را تجربه می کنند. در واقع تحقیقات نشان داده است که این روابط، طی فرایندهای مختلف در مغز باعث ایجاد حس خوش گذرانی در افراد خواهد شد.

در ادامه از برخی از این فعالیت ها بیش تر می خوانیم

پول خرج کردن: پول خرج کردن را شاید بتوان دومین ابزار برای سرگرمی و خوشحالی زوجین در نظر گرفت. شما پول درمی آورید تا آن را خرج کنید؛ اما خرج کردن این پول ها همراه کسی که دوستش دارید می تواند باعث خوشنودی شما شود.

یاد گرفتن: یادگرفتن چیزی که هر دوی شما دوستش دارید می تواند حس خوبی را به افراد منتقل نماید.

بازی و پازل: هنوز هم بسیاری از بزرگسالان هستند که از بازی کردن لذت می برند. این لذت ها چند برابر می شود اگر شما رقابت را با شانس ادغام کنید. برای لذت های دو نفره در بازی کردن، پازل را به شما پیشنهاد می دهیم.

ساختن: این ساختن می تواند هر چیزی باشد، از درست کردن یک وعده غذایی گرفته تا ساختن یک آهنگ. موضوعی که در این میان مهم است همکاری شما دو نفر می باشد.

غذا: یکی از مهم ترین نیازهای ضروری ما، می تواند از مهم ترین ابزار های خوش گذرانی نیز باشد. برای این مورد نیز، خودتان می توانید غذا درست کنید و یا این که به یک رستوران رفته و غذای خود را بیرون از خانه میل نمایید. اگر می خواهید در خانه غذا درست کنید توصیه می شود به جای پختن غذاهای تکراری، غذاهای تازه و جدید را امتحان نمایید.

فعالیت : برای داشتن احساس بهتر،‌ به شما توصیه می کنیم با هم به انجام فعالیت هایی نظیر دوچرخه سواری، پیاده روی، شنا و…. بپردازید.

سرگرمی ها: داشتن سرگرمی و تفریح یکی از نیازهای ضروری در زندگی ما انسان ها است. انتخاب این سرگرمی بستگی به خودتان دارد. می توانید با هم به سینما بروید و یک فیلم سینمایی ببنید و یا در خانه به تماشای تلویزیون بنشینید.

دوچرخه سواری، بیس بال، تنیس، شنا کردن و …. از جمله سرگرمی هایی است که می تواند باعث خوشحالی زوجین شود.

اجرای مشترک: عضویت در یک گروه تئاتر و یا موسیقی و اجرا کردن با هم در آن گروه ها نیز می تواند ابزاری برای سرگرمی باشد.

مسابقه دادن: برای داشتن احساسات بهتر به شما توصیه می کنیم با شریک خود مسابقه دهید و با یک دیگر به رقابت بپردازید.

صحبت های دو نفره : شاید برای بعضی ها خنده دارد باشد؛ اما گاهی صحبت کردن با همسرتان هم می تواند احساس آن ها را بهتر کند.

خوشحالی خود را با دیگران تقسیم کنید: انجام کارهای خیرخواهانه هم می تواند منجر به دگرگونی احساسات شما گردد. ما به شما توصیه می کنیم به یک مرکز خیریه مراجعه کرده و برای چند روز از کودکان بی سرپرست مراقبت نمایید.

در نهایت لازم است به نکات زیر توجه داشته باشید:

اگر زوجین برای خود سرگرمی های مشترکی را انتخاب کنند، می توانند لحظات شاد بیش تری را با یک دیگر بگذرانند و در نتیجه احساسات بهتری را تجربه کنند.

مردم به تفریحات جداگانه و دوتایی نیاز دارند: در دنیای پر مشغله امروزه نیاز است که برای همه کارها مخصوصا برای تفریح کردن برنامه ریزی کنیم. از آن جایی که علاقه زوجین متفاوت است، اگر برای تفریحات مشترک برنامه ریزی کنند می توانند احساس بهتری را داشته باشند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.