330

کلید طلايی برای موفقیت در شغل

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

ارتباطات خود را تقویت نمایید، در اين مسير نيز به جاي اين كه يك صحبت كننده باشيد، تلاش كنيد تا يك شنونده ي خوب باشيد.

کلید طلايی برای موفقیت در شغل

ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با قوانین طلایی در دنیای کار با شما صحبت کنیم. اگر می خواهید قوانين طلايي براي موفقیت در شغل را بدانید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

هنگامي دچار احساسات منفي مي شوید، اين موارد را به ياد بياوريد:

گاهی اوقات همه ما دچار احساسات و توهمات منفی می شویم. لازم است بدانید حتی موفق ترین و باهوش ترین افراد جامعه هم با این تصورات مواجه می شوند. پس لازم نیست، خیلی نگران باشید. در ادامه این مطلب ما قصد داریم روش هایی را برای رهایی از این توهمات منفی به شما معرفی کنیم.

شما بزرگترين منتقد خود هستيد.

شما به عنوان يك فرد موفق و تحصيل كرده، تنها كسي هستيد كه مي توانيد به درستي كار هايي كه انجام نداده ايد را نقد كنيد و هيچ فردي بهتر از خودتان، اشتباهات و كاستي های شما را نمي داند. به جاي تمركز كردن بر اشتباهات و آزار دادن خود، بر توانايي هاي خود تمركز كنيد.

هنگام انجام اين كار، موفقيت ها و تقدير هاي صورت گرفته از خود را، مرور نمایید.

هر فردي ممكن است اشتباه كند.

ممكن است تصور كنيد كه بعضي از افراد كارهاي خود را بدون هيچ مشكلي و با توانايي بالا انجام مي دهند؛ اما مطمئن باشيد كه این طور نیست. همه ي انسان ها دچار اشتباه مي شوند. اشتباه كردن بخشي از زندگی همه ما است و پيدا كردن راه حل مشكلات، رفتار كردن بر اساس آن ها و اعمال راه حل ها، دلايل پيشرفت بسياری از مديران است.

پايان موفقيت آميز يك كار، به معناي عدم وجود مشكلات در مسير انجام آن كار نيست. شما نيز مي توانيد از اشتباهات خود درس گرفته و با اشتباهات كمتري در راه انجام كارهاي خود قدم برداريد.

اگر داراي هوش و توانايي كافي نبوديد براي انجام كار انتخاب نمي شديد.

زمانی که اعتماد به نفس خود را در انجام دادن کارها از دست می دهید و وظایف تان را بیش از حد بزرگ و دست نیافتنی تصور می کنید، اين جمله ي را به خاطر آورده و با خود تكرار كنيد كه اگر داراي هوش و توانايي كافي نبوديد براي انجام اين كار انتخاب نمي شديد. دنياي كار فردي را كه لايق نباشد به جایی نمي رساند.

هيچ فردي به جايي كه لايق آن نباشد نرسيده و در آن جايگاه باقی نمي ماند. اين كه گاهي افراد دچار تصور بي كفايتي مي شوند، نشان دهنده ي تمايل پيشرفت شخصي افراد است.

فراموش نكنيد هر زمان كه خود را عقب تر از سايرين تصور مي كنيد، اين شانس را داريد تا خود را به آن ها برسانيد. به شما توصیه می کنیم برای داشتن احساسات بهتر در محیط کار، از امکانات آموزشی استفاده نمایید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.