1055

هشداری برای زیبایی شما

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

معاون فنی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو ضمن هشدار به افراد علاقه مند به خالکوبی و تاتو، گفت: قاطبه دستگاه های تاتو و متصدیان آن قابل اعتماد نیستند.

هشداری برای زیبایی شما

علیرضا سلیمانی با اشاره به چالش پیش روی تجهیزات پزشکی ،اظهار کرد: این چالش وجود دارد که آیا تجهیزات و دستگاه های مربوط به تاتو آرایشی هستند یا بهداشتی.

وی ادامه داد: در حال حاضر اداره کل تجهیزات پزشکی مسئولیت نظارت بر دستگاه های خالکوبی و تاتو را بر عهده دارد.

معاون فنی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو افزود: قاطبه افراد فعال در زمینه خالکوبی و تاتو به صورت غیر رسمی به فعالیت های خود ادامه می‌دهند و همچنین دستگاه های آنها نیز  از ایمنی پایینی برخوردار است.

سلیمانی با اشاره به رکود بازار آرایشگاه ها در ماه های رمضان، محرم و سفر، گفت: متاسفانه این آرایشگاه برای خروج از رکود دست به تخفیف های برای مشتریان دست می‌زنند و کار با کیفیت پایین و ایمنی کمتر را برای آنها در نظر می‌گیرند.

وی با بیان اینکه هم اکنون تعداد زیادی از افراد از خالکوبی و تاتو استفاده می کنند، گفت: این در صورتی است که استفاده از دستگاه‌های غیر اصیل آن هم توسط افراد غیر متخصص، می‌تواند عوارضی را برای افراد ایجاد کند.

سلیمانی به علاقه مندان زیبایی تقلیدی هشدار داد و گفت: تولید کنندگان چنین دستگاه‌هایی در دنیا هم بسیار اندک هستند؛ لذا استفاده از این نوع دستگاه ها تهدیدی برای زیبایی انسان به شمار می‌رود.

وی توصیه کرد: مردم باید بدانند که جز موارد ضروری، از انجام اقداماتی مانند تاتو و خالکوبی اجتناب کنند؛ چرا که این زیبایی تقلیدی عوارضی مانند سرطان پوست را به دنبال دارد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.