1040

آشنایی با کراتین منوهیدرات

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

مکمل کراتین برای سالها تحت مطالعه بوده است و به عنوان یکی‌ از معروفترین مکملهای ورزشی غذایی شناخته می شود.

آشنایی با کراتین منوهیدرات

 نتیجه اکثر این تحقیقات نشان داده است که کراتین منوهیدرات بهترین نوع این مکمل است. در ادامه به ۵ علت مهم این موضوع پرداخته شده است

۱. دارای بالاترین سطح اطمینان در مصرف است

مطالعات زیادی نشان داده که مصرف کراتین منوهیدرات بسیار امن است و خطر ندارد. موسسه جهانی‌ تغذیه و ورزش اخیرا به این نتیجه رسیده است که مصرف کوتاه مدت یا بلند مدت کراتین منوهیدرات دارای هیچ خطر و عوارض جانبی نیست. نتیجه برخی‌ مطالعات با مدت پیگیری ۲ تا ۵ سال نشان داده است که مصرف این مکمل کاملا بدون خطر و عوارض جانبی است.

حتی در برخی‌ مطالعات این مکمل با دوز بسیار بالا تجویز شده است. تنها عارضه جانبی احتمالی‌ این موضوع افزایش وزن است. اما این وزن گیری یک اثر منفی‌ نیست چرا که کراتین منوهیدرات سبب افزایش حجم ماهیچه می‌شود و بسیار نادر است که وزن گیری در اثر مصرف این مکمل با افزایش چربی‌ همراه باشد.

۲. هیچ مکمل دیگری به اندزه کراتین منوهیدرات تحت تحقیق نبوده است

در حدود ۱۰۰۰ مطالعه در مورد اثر کراتین منوهیدرات در بدن وجود دارد. محصولات مختلفی از کراتین تحت مطالعه بوده اما فقط کراتین منوهیدرات به اندازه کافی‌ مطالعه شده و هیچ عارضه خطرناکی از آن گزارش نشده است. مصرف این مکمل به افزایش توان عضلات در انجام ورزش مقاومتی نتیجه داده است.

۳. سبب افزایش توان ورزشی در فرد می‌شود

کراتین منوهیدرات دارای اثر مفید فراوان در بهبود سلامت ورزشی و افزایش توان ورزشیو همینطور افزایش دهنده حجم عضلات است. کراتین منوهیدرات دارای اثر بخشی بهتری در مقایسه با نوع مایع و اتیل استر بوده است. نتیجه مطالعات نشان داده است که مصرف کراتین منوهیدرات منجر به افزایش سطح کراتین در خون بیشتر از سایر این محصولات می‌شود.

۴. کراتین منوهیدرات فراوانترین نوع موجود در بازار است

انواع دیگر کراتین معمولا به صورت ترکیبی‌ با سایر مکمل‌ها وجود دارد وا تعداد زیادی از سایر مواد و مکملها را بدون نیاز به آنها وارد بدن می‌کنید. هم چنین یکی‌ از انواع کراتین است که به وفور در تعداد زیادی از فروشگاه وجود دارد.

۵. ارزان قیمت است

نه تنها به راحتی‌ قابل دسترس و خریداری است بلکه در مقایسه با بسیاری از محصولات ارزان قیمت تر است چون  تعداد زیادی از شرکت‌های تولیدی این محصول جهت رقابت در بازار مجبور به پایین نگاه داشتن قیمت هستند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.