435

بی‌هزینه کمردرد تان را درمان کنید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

کمردرد مزمن با علت نامشخص یکی از شایع‌ترین مشکلات امروز مردم کشور ماست. انجام حرکات ورزشی مناسب برای رفع کمردرد، یکی از راه‌های تخفیف این درد آزاردهنده است.

یک تمرین بسیار موثر و بی‌هزینه برای درمان کمردرد مزمن

کمردرد مزمن با علت نامشخص یکی از شایع‌ترین مشکلات امروز مردم کشور ماست.

ما پس از سال‌ها مطالعه و تحقیق و تجربه‌اندوزی حرکتی را ابداع کردیم که نتیجه‌اش خارق‌العاده است. در تحقیقی که ما روی این حرکت انجام دادیم، اکثریت موارد بعد از دوازده هفته تفاوت چشمگیری از نظر کاهش درد و کارآیی با روز اول داشتند که می‌شود گفت تغییر هفتاد درصدی مثبت نشان دادند.

این حرکت خیلی ساده است چون تقریبا همه مردم امروزه یک مبل راحتی را در منزل دارند یا می‌توانند چیزی شبیه کفی یک مبل راحتی را با کیفیت و اندازه مشابه با پشتی یا امثال آن بسازند. برای انجام این حرکت، باید روبروی مبل راحتی به کمر دراز بکشید و پاها را روی مبل بگذارید.

به نحوی که سطح زیرین ران‌های‌تان به سطح جلویی و سطح زیرین ساق‌هایتان به سطح بالایی کفی مبل مماس شود. یک بالش کوچک یا چیزی مشابه آن را زیر سر بگذارید. بدنتان را کاملا شل کنید و بازوهایتان روی فرش کاملا آزاد باشند. سپس ساق‌هایتان را بدون اینکه از کفی مبل جدا شوند آرام بلرزانید و این کار را ۳۰ دقیقه ادامه دهید.

هر روز صبح و عصر این تمرین را به مدت دوازده هفته تکرار کنید. نتیجه حیرت انگیز خواهد بود. این تمرین، تمرین «مبل راحتی» یا «فرشاد» نام‌گذاری شده است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.