2435

شیربرنج را فقط با این خوراکی بخورید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

 مهدی فلاح متخصص طب سنتی اظهار داشت: شیر برنج از دیدگاه طب سنتی غذای مفیدی است, برنج خاصیتی دارد که در افراد سرد مزاج باعث ایجاد سردی و در افراد گرم مزاج باعث ایجاد گرمی می شود.

شیربرنج را فقط با این خوراکی بخورید

به گفته وی برنج خاصیت دوگانه دارد که در حبوبات و غلات دیگر کمتر دیده می شود.بهتر است که همراه با دارچین مصرف شود چرا که شیر با برنج هر دو دارای طبیعت سرد هستند و به هضم بهتر آن کمک می کند و طبع آن را به سمت تعادل و انرژی بیشتر می برد و اگر همراه با مربای گل سرخ استفاده شود بسیار مطلوب تر می شود.

زیبایی سفره و غذا هم خیلی بر تقویت قوای جسمانی تاثیر دارد و لذت بخش می کنداین متخصص طب سنتی افزود: زیبایی سفره و غذا هم بسیار بر تقویت قوای جسمانی تاثیر دارد و لذت بخش می کند. دیدن زیبایی و نیز شنیدن صدای دلپذیر مانند دعای سحر هنگام سحری قوای جسمانی افرادی که سر سفره نشستند را تقویت می کند.

فلاح گفت: اما چیزهای که به طور کلی باعث تقویت قوا می شود مانند خرما, ارده و مشتقات کنجد که ارده شیره یا روغن کنجد یا حلوا و نیز استفاده از مغزهای گردو و بادام و پسته از این دست هستند.

وی اضافه کرد: در مورد مغزها توجه شود که از زمان بیرون آمدن از پوسته تا نهایتاً سه یا چهار هفته مواد و خاصیت اصلی خود را حفظ می کند و اگر بیشتر بگذرد مواد مغز ها از بین می رود.

مربای گل سرخ به اکثر طبیعت ها سازگار استاین متخصص طب سنتی بیان داشت: مربای گل سرخ به اکثر طبیعت ها سازگار است. چون گل سرخ مرکب خاصیت گرم مزاجی و هم سرد مزاجی دارد که همه افراد می توانند استفاده کنند.

فلاح خاطرنشان کرد: سمنو از غذاهای لذیذ است ولی چون عمده ماده غذایی آن جوانه گندم است معمولاً دیر هضم است بنابراین بهتر است به عنوان چاشنی به جای وعده غذایی استفاده شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
1 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.