865

لاغری با عسل

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

عسل طبیعی از جمله مغذی ترین محصولاتی است كه سرشار از منیزیم، پتاسیم، كلسیم، آهن و برخی ویتامین ها مانند انواع ویتامین های گروه B است و به همین دلیل مصرف روزانه آن همیشه توصیه می شود.

لاغری با عسل

در این بین، گروهی از افراد به دلیل ترس از بروز اضافه وزن سراغ عسل نمی روند اما این یك باور نادرست است چرا كه عسل، مناسب ترین شیرینی برای افراد چاق و دارای اضافه وزن و حتی در حال رژیم است.

از طرفی مصرف مداوم و به اندازه عسل طبیعی به از بین بردن چربی های بدن به ویژه چربی های اطراف قلب بسیار كمك می كند و به همین دلیل در پیشگیری از بروز سكته های قلبی نیز موثر است.چیزی که هرگز از عسل انتظار نمی‌رفت استفاده از آن برای کاهش وزن است.

اگرچه عسل طعم شیرینی دارد و از مقدار زیادی قند تشکیل شده، اما نقش مهمی در رژیم غذایی ایفا می‌کند، چرا که فواید بسیاری داشته و با داشتن مواد غذایی کافی در طول رژیم باعث می‌شود چربی زیادی در بدن بسوزد و بدن به سرعت لاغر شده و در واقع به مهار اشتها و در نتیجه کاهش وزن منجر می‌شود.

رژیم‌های ساده با عسل را می‌توان بدون تلاش زیاد برای سوزاندن چربی به کار برد و با استفاده از عسل همراه با نوشیدن مقدار زیادی آب و اجتناب از غذاهای چرب می‌توان نتیجه‌ی بهتری گرفت زیرا عسل کالری رژیم را کاهش می‌دهد، هر چند یک قاشق عسل حاوی ۹۰ کالری است، برای حفظ وزن مصرف یک یا دو قاشق غذاخوری عسل در روز مفید است.

عسل و آبلیمو

فردی که به دنبال یک برنامه تغذیه‌ای برای کاهش وزن است باید از خوردن عسل به تنهایی اجتناب کند زیرا خوردن عسل به تنهایی می‌تواند به افزایش وزن منجر شود. مصرف یک قاشق غذا‌خوری عسل با آب داغ قبل از صبحانه با معده خالی کمک می‌کند چربی‌های بدن بسوزند و وزن بدن کاهش یابد.

همچنین نوشیدن عسل با آب لیمو و آب گرم هر روز صبح با معده خالی از نظر انرژی برای انجام فعالیت‌ها و کاهش وزن مفید است.

عسل و دارچین

مصرف عسل و دارچین نیز به شیوه‌ای موثر به کاهش وزن کمک می‌کند. یک فنجان آب جوش با یک قاشق چای‌خوری دارچین و عسل ۴۰ دقیقه قبل از صبحانه و قبل از خواب برای بدن بسیار مفید است زیرا عسل و دارچین تعامل خوبی با هم دارند و به بهبود هضم غذا کمک می‌کنند و در نتیجه مانع از ذخیره چربی زیاد می‌شوند.

تحقیقات نشان داده است که خوردن یک فنجان دارچین جوشانده با عسل در صبح به کاهش حس گرسنگی در طول روز و سوزاندن کالری بیشتر منجر شده و این یعنی یک راه طبیعی برای کاهش وزن. عسل غذای کنترل‌کننده حس گرسنگی است.

عسل و ماست

اگر می‌خواهید عسل را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید می‌توانید چند قطره از آن را در ماست کم چرب حل کنید و آن را با صبحانه میل کنید و یا چند قطره از آن را به یک لیوان شیر کم چرب اضافه کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.