637

درمان طبیعی برای سفید کردن ناخن های زرد

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

طرفداران مد این است آیا زرد شدن ناخن ها با مد شما سازگاری دارد؟ پاسخ آنها مطمئنا خیر خواهد بود.

درمان طبیعی برای سفید کردن ناخن های زرد

اطلاعات زیر به شما کمک می کند تا در خانه خود و با موادی که بسیار راحت تهیه می شود، بتوانید اگر ناخن زردی در دستتان دارید را به رنگ طبیعی اش بازگردانید.

قرص سفید کننده دندان مصنوعی

این قرص ها که برای سفید نگهداشتن دندان های مصنوعی استفاده می شود می تواند در سفید کردن ناخن های زرد کمک محسوسی کند. دستور عمل این مرحله بدین شکل است که قرص را در می اندازید تا کاملا در  آب حل شود، سپس ناخن های خود را برای چند دقیقه در آن آب قرار می دهید. این کار را تا زمانی که ناخن ها سفید تر بشود، ادامه داد.

آب لیموی طبیعی

یک لیموی خوب مطمئنا برای استفاده ساخت شربت ابلیمو و دیگر شیرنی ها با مزه تند عالی است، اما این میوه دست داشتنی می تواند به سفید شدن ناخن ها هم کمک کند. یک لیموی تازه را برش داده و در یک کاسه کم عمق آبش را بگیرید و ناخن های خود را برای چند دقیقه در آن قرار دهید و بگذارید آبلیمو به خوبی با ناخنهایتان تماس داشته باشد.

اسانس لیمو

اگر می خواهید رطوبت ناخن هایتان بر روی آن مشخص و باقی باشد، از اسانس لیمو استفاده کنید و آن را بعد از درست کردن در یک کاسه کم عمق، برای چند دقیقه به ناخن های خود بزنید.

سنباده نرم

یک سنباده نرم می تواند به راحتی رنگ زرد نشسته شده روی ناخن را پاک کند. سنباده زدن ناخن ها علاوه بر سفید کردن آنها باعث افزایش رشد آنها نیز می شود. این سنباده نرم می تواند سوهان ناخن نیز باشد.

سفید کننده مواد

اگر شما از سفید کننده مواد بی اطلاع هستید و نمی شناسید، براحتی می تواند از داروخانه نزدیک محل زندگی خود آن را تهیه نمایید. این مواد راهی سریع و ساده برای سفید کردن ناخن ها می باشد.

لاک پایه

وقتی ناخنی زرد می شود، لاک زدن روی آن به سریع ترین و راحت ترین روش تبدیل می شود. اما قبل از لاک زدن در آینده، از یک لابه لاک براق کننده استفاده کنید تا بین لاک زنگی شما و براق کننده بی رنگ قرار گیرد. با این روش ناخن های شما سالم تر و ضخیم تر خواهند ماند و کمتر در معرض زرد شدن قرار می گیرند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.