1911

اگر اولین قدم را خانم بردارد …

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

هر رابطه ای پویایی مخصوص به خود را دارد و این پویایی با همکاری هر دو طرفی که در رابطه حضور دارند، ایجاد می شود و همیشه اولین نقطه ی شروع رابطه، از اهمیت بالایی برخوردار است؛

اگر اولین قدم را خانم بردارد …

اما آیا می دانید شروع مورد علاقه ی آقایان به چه شکل است؟ در این مطلب قصد داریم نظر برخی از آقایان را در رابطه با شروع رابطه از طرف خانم ها، با شما در میان بگذاریم.در ادامه با ما همراه باشید.

«شاید سال های قبل، شروع رابطه از طرف  خانم ها، کمی غیر معقول به نظر می رسید؛ اما امروز اگر خانمی در شروع رابطه پیش قدم شود، خیلی هم غیر طبیعی نیست! حتی شاید این موضوع نشان دهنده اعتماد به نفس خانم باشد.»

احسان؛ ۲۸ ساله/ گرافیست

« نظر مثبتی در مورد خانمی که اولین قدم را برای شروع رابطه بردارد، ندارم. از نظر من یک خانم باید سنگین باشد. اگر خانم اولین قدم را بردارد تصور می کنم که قبلا رابطه های زیادی را تجربه کرده است و به همین دلیل احساس راحتی می کند.»

کارن؛ ۳۰ ساله/ تصویر بردار

« از آن جایی که این موضوعی نیست که به آن عادت داشته باشم، ابتدا تعجب می کنم؛ اما به نظر من اقدام خوبی است. زیرا این اقدام نشان می دهد که این خانم، دوست دارد کنترل زندگی خود را در دست گرفته و بر اساس آنچه که خود صلاح می داند حرکت می کند. به نظر من این موضوع او را جذاب تر هم خواهد کرد.

سیروان؛ ۲۷ ساله/ مهندس ساختمان

« دوست دارم اولین قدم را خانم بردارد. از آن جایی که چنین اقدامی نیاز به شجاعت دارد، نشان می دهد که خانم از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است؛ اما اقدام او باید مناسب او بوده و با برخورد های مناسب انجام شود.»

مهدی؛ ۳۸ ساله/ وکیل

«اگر خانم اولین قدم را بردارد تلاش می کنم تا ابتدا او را بشناسم؛ زیرا فکر می کنم  اولین اقدام فرد را باید بر اساس شخصیت او قضاوت کرد. اگر فرد در زندگی خود بیش از اندازه راحت باشد، از او دوری می کنم.»

محمد؛ ۳۵ ساله/ دندان پزشک

«اعتماد به خود بسیار حائز اهمیت است. نسبت به این که اولین قدم را خانم بردارد نظر کاملا مثبتی دارم. اگر طرف مقابل خود را دوست دارد و این را به زبان می آورد، از نظر من اقدام زیبایی را انجام می دهد.»

علی؛ ۲۶ ساله/ معمار

«از آن جایی که معمولا خانم ها اولین قدم را بر نمی دارند، ممکن است تصور شود خانم از این اقدام خود نیت بدی دارد. یعنی به این موضوع فکر می کنم که آیا واقعا به خاطر این که من را دوست دارد این اقدام را کرده و یا به خاطر این که کمی سرگرم شود؟»

آیدین؛ ۲۳ ساله/ دانشجو

« در چنین شرایطی ابتدا به ظاهر او توجه می کنم. به نظر من مشکلی ندارد که خانم ها اولین قدم را بردارند.»

حسن؛ ۳۳ ساله/ معلم

«  پرسیدن چنین سوالی در جامعه ما، کمی جسارت می خواهد. به نظر من اهمیتی ندارد که چه کسی اولین قدم را بردارد.

اگر خانم اولین قدم را بردارد، نشان دهنده ی این است که طرف مقابل خود را بسیار دوست داشته و نمی تواند خود را کنترل کند. اگر خانم اولین قدم را بردارد و طرف مقابل برخورد مناسبی نداشته باشد، نشان دهنده ی این است که لایق آن خانم نیست.»

کریم؛ ۲۹ ساله/ مربی ورزشی

« فکر می کنم بهتر است که اولین قدم از طرف آقا برداشته شود.»

احسان؛ ۳۲ ساله/ مدیر فروش

«فکر می کنم هر فردی که طرف مقابل خود را دوست دارد، باید اقدام کند. از آن جایی که معمولا خانم ها خود را عقب تر از آقایان نگه می دارند، اگر خانمی اولین قدم را بردارد تعجب می کنم؛ اما همان طور که گفتم این موضوع ارتباطی با جنسیت ندارد.»

اجاره آپارتمان مبله ارزان
2 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.