465

شیوع ۴۰ درصدی ناتوانی جنسی در مردان ایرانی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

یکی از بیماری های شایع در بین مردان ناتوانی جنسی است.

ناتوانی جنسی

که به خاطر تفکر نادرست در مردان از مطرح کردن و حتی مراجعه به پزشک برای درمان آن خودداری می کنند.غافل از این که با مراجعه به موقع نزد پزشک می توانند با درمان های ساده به این بیماری بهبودی ببخشند.

رئیس انجمن علمی باروری و ناباروری ایران با بیان اینکه از هر ۳ مرد ایرانی ۱ نفر به ناتوانی جنسی دچار می‌شود گفت: با مراجعه به موقع به پزشک می‌توان از بسیاری بیماری‌های جنسی مردان جلوگیری کرد.

در خصوص سلامت جنسی مردان گفتند : یکی از شایع‌ترین بیماری‌ها در مردان اختلال نا‌توانایی جنسی است. به طوری که شیوع این اختلال بین ۲۰ تا ۴۰ درصد است و از هر ۳ مرد ایرانی ۱ نفر به کاهش میل جنسی و ارضای زودرس دچار می‌شود.

متاسفانه حجب و حیا در مردان باعث شده تا این افراد برای درمان به پزشک مربوطه مراجعه نکنند همچنین بیماری‌های عفونی جنسی نیز یکی از مسائلی است که شیوع بالایی در بین مردان دارد.

ایشان با اشاره به اینکه اختلال در سیستم‌های هورمونی، شریانی، وریدی و عصبی نقش مهمی در ناتوانی جنسی مردان دارد گفت: مراجعه به موقع به پزشک می‌تواند از بروز مشکلات شایع در مردان جلوگیری کند.

به طوری که اختلالات عضوی را می‌توان از طریق دارو، تزریق و جایگزینی هورمون و یا عمل جراحی و اختلالات روحی را با مشاوره، تغییر روش‌های زندگی و استفاده از داروهای کمک کننده در بالا بردن اعتماد به نفس فرد، بهبود بخشید. البته آموزش در زمینه اختلال جنسی از جمله مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه شود.

در پایان در خصوص تبلیغات ماهواره‌ای مبنی بر افزایش میل جنسی در مردان تاکید کرد: متاسفانه اینگونه تبلیغات با اطلاعات غلط و تشویق استفاده از این وسایل یا دارو‌ها موجب اختلالات شدیدی به خصوص در آینده افراد می‌شود. از جمله آسیب فیزیکی و تداخل فعالیت عروقی از جمله مشکلات شایعی است که افراد به آن دچار شده‌اند.

این مطلب در سینانیوز نیز منتشر شده است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
1 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.