645

فواید علمی استفاده از روکش صندلی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

صندلی ماساژور دستگاهی بسیار عالی برای رفع خستگی عضلات بدن است و سبب کاهش استرس های روانی و درمان بسیاری از بیماری ها می شود.

فواید علمی استفاده از روکش صندلی

اما به سادگی قابل حمل نیست و نمی توانیم آن را با خود به همه جا ببریم به همین خاطر تجهیزات دیگری مانند روکش صندلی ماساژور به بازار آمدند.روکش صندلی ماساژور طوری طراحی شده که منجر به پیشگیری از درد عضلات و مفاصل کمر، گردن، ستون فقرات، نشمنگاه و زیر ران می شود.

در واقع این فرایند توسط موتورهای ویبره لرزشی که در پشت روکش صندلی تعبیه شده است انجام می شود و کمر را از حالت بی حسی خارج کرده و منجر به تنظیم گردش خون و رفع خستگی ناشی از کار، رانندگی و نشستن متوالی می شود.

رانندگی طولانی و نشستن زیاد بر روی صندلی اداره ممکن است سبب ایجاد ایسکمی بشود.

ایسکمی در اصطلاح پزشکی به معنی کم رسیدن خون به اندام و ناحیه ای از بدن است. این عارضه منجر به کمبود اکسیژن و مواد مغذی در آن قسمت از بدن شده و سبب آسیب به بافت ها یا کاهش کارکرد اندام می شود و با یک نوع حالت بی حس همراه است.

برخی از بیماری ها به طور مستقیم یا غیر مستقیم با ایسکمی در ارتباط هستند. مانند زخم فشاری یا همان زخم بستر که در اثر ایجاد فشار دراز مدت بر یک یا چند نقطه از بدن در بافت ها تشکیل می شود و بسیار آزار دهنده و نامطلوب است.

ایسکمی ممکن است به ایجاد میلوپاتی منجر شود؛ بیماری میلوپاتی با اختلال تعادل و تنگی کانال گردنی همراه می باشد و باعث التهاب رشته های نخاعی خواهد شد و حتی ممکن است ارگان های داخلی مانند روده و مثانه را نیز دچار نارسایی بکند.

به همین دلیل به افرادی که ساعات طولانی به رانندگی می پردازند یا روی صندلی اداره می نشینند، استفاده از روکش ماساژور صندلی توصیه می شود.

این روکش با تحریک عضلات به وسیله ویبراتور به گردش خون کمک کرده و مانع ایجاد ایسکمی می شود؛ همچنین باعث رفع خستگی شده و نشستن را برای فرد راحت تر می کند. روکش صندلی ماساژور در هنگام رانندگی، نشستن طولانی مدت روی صندلی، مطالعه و خواب مورد استفاده قرار می گیرد.

مهمترین دلیل استفاده از روکش صندلی ماساژ عبارتند از:

– سبب افزایش انرژی فرد در هنگام کار می شوند
– کاهش درد و سفتی عضلات
– افزایش گردش خون در بدن
– کاهش هیجانات و استرس های روزانه
– صندلی های ماساژور سبب بهبود وضعیت اندام های شما می گردد
– کاهش لاکتیک اسید بوجود آمده از استرس

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.