467

افرادی که غذای سالم می خورند چه نشانه هایی دارند؟

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

غذاهای سالم چه غذاهایی است؟ آیا شما جزو افرادی هستید که غذای سالم می خورند؟

افرادی که غذای سالم می خورند چه نشانه هایی دارند؟

اگر می‌خواهید بدانید افرادی را که غذاهای سالم می خورند چه طور می‌توان تشخیص داد، ادامه این مطلب را مطالعه کنید. برای صبحانه مخلوطی از آبمیوه و سبزیجات (اسموتی) درست می‌کنند زیرا می‌دانند سرشار از مواد مغذی و فیبر است.

در فروشگاه‌های مواد غذایی سالم به دنبال مواد غذایی مقوی جدید می‌گردند. کار مورد علاقه‌شان در آخر هفته، سر زدن به بازار تره‌بار و خرید میوه‌ و سبزی تازه است. زیرا می‌دانند خوردن محصولات تازه فصلی از مصرف کنسروها و غذاهای آماده سالم تر است.

سبزی های مورد نیازشان را خودشان پرورش می دهند و در آشپزی از آن استفاده می‌کنند.دسر خام و بدون قند که می‌تواند حاوی کاکائو و نارگیل باشد، تهیه و برای شیرین کردن آن از شیرین‌کننده‌های طبیعی مانند خرما یا عسل استفاده می‌کنند.

آشپزخانه شان غذاهای گیاهی تخمیر شده خانگی و انواع سبزی ها وجود دارد. می‌دانند افزودن انواع سبزی به وعده‌های غذایی بهترین راه برای افزایش باکتری‌های مفید روده است و برای هضم غذا و ایمنی بدن مناسب است.

 از آبمیوه‌های آماده استفاده نمی‌کنند و به جای آن خودشان آب میوه می‌گیرند؛ مانند آب کلم پیچ، لبو، هویج، خیار، کرفس، اسفناج و زنجبیل.

آجیل بیشتری می‌خورند و حبوبات، دانه‌ها و بقولات را خود پرورش می‌دهند تا هضم راحت‌تر و ارزش غذایی بیشتری داشته باشد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.