575

بهترین غذایی که می توان در حین پرواز نوش جان کرد

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

نوشیدن مقدار زیاد آب کاری است که به طور قطع باید انجام دهید. پرواز در حالی که مقدار آب بدن شما کاهش پیدا کرده مشکل بزرگی است.

بهترین غذایی که می توان در حین پرواز نوش جان کرد

هوای درون هواپیما بسیار خشک است و به همین دلیل بدن شما در طول پرواز آب زیادی را از دست می دهد

“پرواز چه به مدت طولانی و چه به مدت یک ساعت شرایطی را فراهم می آورد که خوردن کمی مشکل می شود. برخی از مواد غذایی وجود دارند که در حین پرواز می توانند به راحتی خورده شوند”

یکی از متخصصان تغذیه، سالم ترین غذا هایی را که در حین پرواز می توان خورد را پبشنهاد می دهد

بر اساس مصاحبه ای که اینسایدر (INSIDER) با متخصص تغذیه آنسل (Karen Ansel) داشته، غذایی که می توان در حین پرواز مصرف کرد را می توان با توجه به مواردی که به آنها اشاره خواهد شد انتخاب کرد.

می توان از یک ساندویچ کره بادام زمینی و یا ساندویچ بوقلمون استفاده کرده تا مجبور نباشید از منوی هواپیما  چیزی را سفارش دهید.
اگر زمانی مجبور بودید تا از ساندویچ های موجود در منوی هواپیما سفارش دهید از انواع سالم و سبزیجات زیاد استفاده کنید.
در نهایت تا میزان زیادی آب بنوشید و از مصرف الکل جدا خودداری کنید.

بر اساس منویی که با تمام حساسیت و در نظر گرفتن غذا های سالم آماده شده است، انتخاب و  خوردن غذا درون هواپیما و در حین پرواز بسیار می تواند کاری مشکل باشد.

به گفته آنسل، نویسنده شفا خارق العاده (Healing Superfoods for Anti-Aging: Stay Younger, Live Longer)، شما بهتر است منوی هواپیما را فراموش کرده و غذای خودتان را آماده کنید.

به گفته او سالم ترین غذایی که شما می توانید در هواپیما بخورید می تواند شامل بوقلمون و یا کره بادام زمینی پیچیده شده درون نان گندم به همراه یک عدد سیب باشد. این موارد گفته شده کاملا سبک بوده و به راحتی در کیف شما جا شده که در عین حال میزان زیادی از پروتئین را در خود جای می دهند که می توانند برای ساعت ها شما را سیر نگه دارند.

اگر شما فرصتی برای آماده کردن غذا ندارید، می توانید از انواع بسیار ساده و فوری آنها استفاده کنید. این متخصص تغذیه پیشنهاد می کند تا از یک موز، بسته کوچک ماست چکیده، و غلات به همراه تعدادی فندق به عنوان میان وعده و خوراکی های فندقی مثل شکلات بار Kashi Chewy Nut Butter bars خریداری کنید.

به یاد داشته باشید که خوردن ماست را بعد از رد شدن از امنیت فرودگاه شروع کنید چراکه شما اجازه داشتن ترکیبات خمیری و یا مایع را-به جز زمانیکه درون ظرفی تمیز و مطمئن با اونس سیال ۳٫۴ باشند-را ندارید.

سعی کنید تا جایی که امکان آن وجود دارد از بسته بندی های کوچک استفاده کنید برای مثال اگر بوقلمون را پرسی سفارش دادید می توانید با استفاده از نان کاملا سبوس داری به همراه کاهو، گوجه، آووکادو و خیار برای درست کردن ساندویچ خود استفاده کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که در حین پرواز از روغن زیتون و سس خردل به جای سس مایونز و چاشنی ها استفاده کنید چراکه با این کار کالری کم تری را وارد بدن خود می کنید.

نوشیدن مقدار زیاد آب کاری است که به طور قطع باید انجام دهید. پرواز در حالی که مقدار آب بدن شما کاهش پیدا کرده مشکل بزرگی است. هوای درون هواپیما بسیار خشک است و به همین دلیل بدن شما در طول پرواز آب زیادی را از دست می دهد.

می توانید از نوشیدنی های دیگر در کنار آب نیز نوش جان کنید ولی به یاد داشته باشید که این کار را در هر لحظه ای که احساس تشنگی می کنید انجام دهید.

به گفته آنسل نوشیدن قهوه نیز می تواند برای شما مفید باشد. بر خلاف گفته ای که قبلا به گوش می رسید: “خوردن قهوه در حین پرواز کاری است که باید از آن پرهیز شود” قهوه می تواند به افزایش آب بدن شما کمک زیادی کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.