Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
روش هایی برای سم زدایی از بدن
2183

روش هایی برای سم زدایی از بدن

|
0 دیدگاه

روزانه مقادیر متفاوتی سم وارد بدن انسان می شود. زمانی که این سموم از بدن خارج نشوند و به حدی برسند که مشکل ایجاد کنند، ممکن است برای شما دردسر ساز شوند و شما را به انواع بیماری ها دچار کنند.

روش هایی برای سم زدایی از بدن

در این مطلب به شما کمک خواهیم کرد تا با انجام روش هایی این سموم را از بدنتان خارج کنید.

به مقدار کافی آب بنوشید؛ اندام های اصلی بدن با داشتن آب کافی می توانند سموم را از بدن شما دفع کنند.
هر روز ورزش کنید؛ لازم نیست هر روز ورزش شدید انجام دهید؛ اما روزی را بدون تحرک هم به پایان نبرید.
پروبیوتیک های طبیعی مصرف کنید؛ کمک به بدن برای گوارش غذایی که می خورید می تواند تأثیر زیادی روی بیشتر ماندن غذا در بدن داشته و محیطی سمی ایجاد کند.

خوب بخوابید؛ بدن شما وقتی که در خواب هستید خودش را پاکسازی می کند، کبد هم بسیاری از فعالیت های خود را صبح زود انجام می دهد.
زبانتان را تمیز کنید؛ سال هاست که دندانپزشکان توصیه می کنند قبل از مسواک زدن، روی زبانتان هم مسواک بکشید، چون زبان مرکز تجمع میکروب ها و سایر آلودگی هاست.
غذاهای ارگانیک مصرف کنید؛ غذاهای ارگانیک به این دلیل مهم نیستند که ویتامین یا مواد مغذی بیشتری نسبت به غذاهای معمولی دارند، بلکه چون از مواد شیمیایی و سموم و مواد مصنوعی ساخت بشر مانند فروکتوز و شیره ذرت، مبرا هستند، خوب و مفیدند.

[click_like post_id='173387']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.