1252

آنتی بیوتیک های گیاهی بدون نسخه!

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

روغن مرزنگوش، سیر و سرخارگل؛ آنتی بیوتیک هایی هستند که به نسخه نیاز ندارند.

روغن مرزنگوش، سیر و سرخارگل:

آنتی بیوتیک هایی هستند که به نسخه نیاز ندارند. این روزها، داروهای آنتی بیوتیک نسبت به دیگر داروها بیش‌ازحد معمول تجویز می‌شود و درنتیجه باعث آسیب‌دیدگی سیستم گوارش می‌شود و قدرت سیستم ایمنی بدن را برای مقابله با هر نوع عفونت کاهش می‌دهد.

این در حالی است که گیاهان مؤثری برای رفع عفونت وجود دارد بدون این‌که مصرف آن به سیستم گوارشی آسیب برساند.به نقل از سایت «هلث نیوز» چند نوع آنتی بیوتیک طبیعی و قوی وجود دارد که برخی از آن‌ها عبارت است:

روغن طبیعی مرزنگوش:

این روغن بدون از بین بردن باکتری‌های مفید، باکتری‌های بیماری‌زا را از بین می‌برد. دارای خاصیت ضدویروسی و ضد قارچی است.ماده کلیدی و ضدمیکروبی آن کارواکرول است و برای این‌که تأثیرگذار باشد، روغن مذکور باید حاوی حداقل ۷۰ درصد کارواکرول باشد.

سرخارگل:

صدها سال است که از این گیاه برای درمان انواع عفونت‌ها استفاده می‌شود. در قدیم از این گل برای درمان زخم‌های باز، مسمومیت خونی و دیگر بیماری‌های باکتریایی استفاده می‌شد. این روزها از این گیاه برای درمان سرماخوردگی و آنفلوانزا استفاده می‌شود. زیرا قابلیت از بین بردن خطرناک‌ترین انواع باکتری ازجمله استافیلوکوکوس را دارد.

سیر:

هزاران سال است که در کشورهای مختلف دنیا از این گیاه به‌عنوان دارو استفاده می‌شود. در قدیم از سیر برای از بین بردن وبا استفاده می‌شد. سیر حاوی خواص آنتی بیوتیک، ضدویروسی، ضد قارچی و ضدمیکروبی است از بدن در برابر باکتری‌ها محافظت می‌کند.

غنی از آنتی‌اکسیدان طبیعی است که رادیکال‌های آزاد را از بین می‌برد. آلیسین عنصر کلیدی در آن، باکتری‌های مضر را از بین می‌برد. برای فعال کردن اثرگذاری، آن را خام یا کمی پخته مصرف کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.