441

پگاه آذربایجان غربی امسال محصولات بیشتری صادر می کند

|
2 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

مشارکت با شرکت های اروپایی:پگاه آذربایجان غربی یکی از مجهزترین کارخانه های شیر در کشور محسوب می شود و دارای به روزترین فناوری های صنایع لبنی در ایران است.

پگاه آذربایجان غربی امسال محصولات بیشتری صادر می کند

این شرکت در صدد است سال جاری صادرات محصولاتش را افزایش دهد.

دکتر حسینی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران به اتفاق هیئتی متشکل از معاونین و مدیران ارشد دفتر مرکزی روز یکشنبه (۴ شهریور) از دستاوردهای شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی بازدید کرد.

وی ضمن بازدید از تولیدات محصولات جدید پگاه آذربایجان غربی شامل انواع دسرهای شیری، آبمیوه، پنیر با فرمولاسیون جدید، اقدامات صورت گرفته در این خصوص را حائز اهمیت خواند و بر حضور ویترینی محصولات در بازار سطح کشور تاکید کرد.

شایان ذکر است؛ تولید و توسعه انواع محصولات جدید، الگوبرداری از مدل موفق تولید شیر ESL پگاه ارومیه توسط کارخانه های تولیدی گروه، توسعه سکوهای دریافت شیر و افزایش صادرات از جمله برنامه های پگاه آذربایجان غربی در سال جاری خواهد بود.

این شرکت دارای بالاترین و به روزترین تکنولوژی های حال حاضر در تولید محصولات لبنی در کشور است. کلیه محصولات این شرکت با ماشین آلات به روز اروپایی تولید می شود. تولید آبمیوه و انواع دسرهای لبنی از استراتژی های این شرکت است.

توسعه بسته بندی های جدید آسپتیک در بسته بندی آبمیوه و محصولات در این شرکت به زودی راه اندازی می شود. همچنین، در آینده نزدیک تولید محصولات جدید با مشارکت و تحت لیسانس شرکت های اروپایی آغاز خواهد شد.

بد نیست بدانید پگاه آذربایجان غربی یکی از مجهزترین کارخانه های شیر در کشور بشمار می رود که در زمينی به مساحت ۲۰ هکتار با زيربنای ۲۹ هزار متر مربع وبا سرمايه ای بالغ بر ۷۰۰ ميليارد ريال بنا شده که قادر به دريافت وفرآوری ۴۵۰ تن شير در هر روز است.

اتوماسيون و استاندارد سازی بالا و تکنولوژی جديد در تأسيسات و ساختمان و خطوط توليد و تنوع توليدات و ظرفيت بالای توليد از جمله ويژگی های مهم اين کارخانه محسوب می شود.

کسب نشان ایمنی و سلامت (سیب سبز) از وزارت بهداشت برای سومین سال متوالی و عنوان واحد نمونه کیفی در سطح ملی طی سال‌های ۹۱ و ۹۵ از افتخارات این شرکت بشمار می رود.

حضور در گردهمایی مدیران فناوری اطلاعات شرکت صنایع شیر ایران و بازدید از مجموعه کشت، صنعت و دامپروری پگاه سلماس از برنامه های مدیر عامل صنایع شیر ایران در سفر به آذربایجان غربی بود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: نوبت دهی

دمشون گرم

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.