162

بارداری ناخواسته را خواسته کنید

|
0 دیدگاه
بارداری ناخواسته
اجاره آپارتمان مبله ارزان

بارداری ناخواسته را خواسته کنید

بسیاری از تحقیقات حکایت از بحران ناشی از شنیدن خبر بارداری ناخواسته دارند، اما بعد از گذشتن از بحران می‌توان با برنامه‌ریزی دقیق این دوران را به راحتی سپری کرد و حتی از آن خاطره ساخت. و میتوانید بارداری ناخواسته را خواسته کنید.

 

بارداری ناخواسته

بارداری ناخواسته را خواسته کنید

زمان برنامه ریزی در بارداری ناخواسته

روانشناسان ترس و نگرانی را دو حس غالب در زنانی می‌دانند که با بارداری ناخواسته مواجه می‌شوند. این اتفاق تغییر بزرگی در زندگی زوجین دارد بنابراین آنها توصیه میکنند بعد از آنکه زوجین از شوک این اتفاق خارج شدند وقت آن است که برای ۹ ماه بارداری و تولد نوزاد برنامه ریزی کنند و مطمئن باشند با در آغوش کشیدن نوزاد در اولین دیدار خیلی زود عاشق فرزندشان می‌شوند.

بارداری هزینه دارد از ویزیتهای پزشک، آزمایش، سونوگرافی تا زایمان همگی جزو هزینه های روتین بارداری و از جمله بارداری ناخواسته هستند. بنابراین داشتن بیمه درمانی میتواند خیال مادران باردار را از بابت هزینه های این بارداری راحت کند. شاید بیمه همسر بتواند مواردی که گفته شد را پوشش دهد و بتوان از آن استفاده کرد.

بارداری ناخواسته، آموزش را شروع کنید

آموزش کلید توانمندسازی در بارداری ناخواسته است. پژوهشگران معتقدند اینترنت در این میان ابزار فوق العاده ای برای دسترسی به اطلاعات فراوان است. اما خطر غرق شدن در اطلاعات بیش از اندازه نیز وجود دارد. بهترین توصیه آن است که مادران باردار لیستی از تمام چیزهایی که از آنها اطلاعی ندارند تهیه کنند و سراغ آنها بروند.

بارداری پایان زندگی نیست بلکه شروع معجزه‌آسایی برای مادر و فرزند است. درست است که پدر و مادر دیگر زندگی سابق را ندارند و آزادی عملشان محدود میشود اما در عوض تجربیات جدی میتواند کسب شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

فرشته بهشتی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.